Zalety otwartego związku

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Zalety otwartego związku

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób rozumie, że sponsoring nie jest prostytucją, a trwałą relacją. Bardzo często można porównać ją do otwartego związku. Obie strony coś z siebie dają, a także otrzymują. Nierzadko pomiędzy takimi osobami rodzi się przyjaźń. Pożądanie i namiętność z upływem lat wygasają, jednak sympatia pozostaje. To właśnie o to tutaj chodzi – trzeba się po prostu lubić i szanować, a wszystko przyjdzie samo. Dużą zaletą sponsoringu jest to, że możemy zakończyć znajomość wtedy, gdy będziemy mieć taką potrzebę.

Nikt nie będzie miał do nas pretensji. Zrobimy to bez łez i rozpaczy, jak bywa w przypadku „normalnych” związków. Tutaj układ jest prosty i zaakceptowany przez obie strony. Daje to nam swobodę i komfort psychiczny. Jakie zalety płyną z otwartego związku?

 

Zalety otwartego związku

Wspólne odkrywanie świata

Sponsoring pozwala wiele rzeczy poznać lub odkryć na nowo. Warto wiedzieć, że z każdą osobą życie smakuje inaczej. Nawet, jeśli byliśmy już w danym miejscu, to będzie ono dla nas zupełnie nowe. Cały czas towarzyszą nam świeże doznania i emocje. Nie ma miejsca na stagnacje. Jest to idealny czas na to, aby cieszyć się z życia. Towarzystwo drugiej osoby może działać na nas kojąco. Mamy motywację i chęć do działania. Cały czas szukamy nowych doznań, których można zasmakować wspólnie.

Warto jednak pamiętać, że życie to nie bajka. W tradycyjnym związku po czasie ekscytacji przychodzi znudzenie. Traktujemy siebie, jako uzupełnienie dnia. Wkrada się rutyna, która gasi iskrę pomiędzy dwiema osobami. Otwarty związek może nas przed tym skutecznie ochronić. Relacja traci na jakości? To znak, że pora ją zakończyć i poszukać kogoś nowego.

Brak ograniczeń

Sponsoring jest idealny dla osób, które nie chcą się w żaden sposób ograniczać. Tutaj nikt nie może nam niczego narzucić. Każdy jest kowalem własnego losu, więc nie mamy obowiązku poświęcać się dla drugiej osoby. Nie rezygnujemy z siebie na rzecz drugiej osoby. Nie zmieniamy upodobań, nawyków, czy też stylu życia.

Swoboda dotyczy również kontaktów z innymi osobami. Wielu mężczyzn w ramach sponsoringu chce mieć jednak kobietę na wyłączność. Czy ma do tego prawo? Z pewnością nie może tego żądać, jednak wiele kobiet z przyjemnością przystępuje na taki układ.

Poszukiwanie drugiej połówki do otwartego związku musi odbywać się na sprawdzonym portalu np. Goldbikiniclub.com. Godny uwagi portal sponsoringowy selekcjonuje użytkowników, tak aby zapewnić wszystkim maksimum zadowolenia. Ponadto gwarantuje on ochronę danych osobowych.