, Czy warto wejść w luźny związek

Czy warto wejść w luźny związek

Nie każdy z nas ma ochotę na budowanie związku i zakładanie rodziny. Istnieją osoby, które po prostu nie są do tego stworzone. Cenią sobie niezależność i nie lubią rutyny. Życie nabiera dla nich kolorów wtedy, gdy czują pożądanie i radość. Nie czują się dobrze w trwałych relacjach, gdzie po pewnym czasie na pierwsze miejsce wysuwają się problemy dnia codziennego. Wiele osób ma również niejasną sytuację rodzinną – są w separacji, czy też w trakcie rozwodu. Istnieje wiele przesłanek ku temu, aby wejść w luźny związek. Co można zyskać dzięki takiej relacji?

, Czy warto wejść w luźny związek

Brak ograniczeń

Związek bez ograniczeń wydaje być się idealny. Żadna ze stron nie ma prawa wpływać na drugą osobą. Każdy jest wolny, dzięki czemu sam decyduje o swoim losie. Nie musi uwzględniać w swoich planach drugiej osoby. Nie ciąży na nim również odpowiedzialność. Taka relacja ma być przede wszystkim źródłem pozytywnej energii. Ma być oderwaniem od rutyny dnia codziennego. Dzięki takim spotkaniom możemy zapomnieć o problemach rodzinnych, czy też zawodowych.

Poznanie nowej osoby zwykle przewraca nasz świat do góry nogami. Stajemy się przepełnieni pozytywnymi emocjami. W tradycyjnych związkach takie zjawisko mija bardzo szybko. Wiedzą o tym szczególnie osoby po burzliwych przejściach. Układ bez zobowiązań daje nam możliwość korzystania wyłącznie z uroków związku. Każda osoba prowadzi samodzielne życie, a z partnerem łączą ją jedynie przyjemne chwile. Jest to świetny sposób na odstresowanie się i poszerzenie horyzontów. Świat staje się dla nas otwarty.

 

Sposób na samotność

Luźna relacja sprawia, że nie jesteśmy do niczego zobowiązani, ale jednocześnie nie jesteśmy samotni. Możemy z kimś umówić się na randkę, wyjechać na wakacje, czy też wyjść do restauracji. Druga osoba zjawia się wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Nie musimy zmieniać swoich nawyków i przyzwyczajeń, co jest sporym plusem. Po prostu umawiam się wtedy, kiedy mamy wolny wieczór. W przypadku, gdy przestajemy czuć pożądanie do drugiej osoby po prostu kończymy znajomość. Nie musimy tkwić w toksycznej relacji, która odbiera nam chęci do życia. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby spotykać się z kilkoma osobami jednocześnie.

Wiele osób zastanawia się, jak wejść w luźny związek. W życiu realnym ciężko poznać jest kogoś, kto już na starcie zdeklaruje się, że nie chce zobowiązań. Świetnym pomysłem wydaje się być portal sponsoringowy Goldbikiniclub.com. Jest to miejsce, gdzie można poznać nie tylko kobiety, ale również mężczyzn. Portal cieszy się rosnącym zainteresowaniem, dzięki czemu codziennie pojawiają się na nim nowe osoby.