Udany seks : o czym marzą kobiety?

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Udany seks : o czym marzą kobiety?

Kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa – jeden gatunek, dwie płci, które mają zupełnie inne potrzeby podczas seksu. O czym więc marzą kobiety?

Idealny seks – kobieta pragnie…

Kobieta pragnie przede wszystkim długiej gry wstępnej, która ją podnieci, rozbudzi jej pragnienia i doprowadzi do wrzenia hormony… Kobieta potrzebuje czułości, pięknych i delikatnych słów… Przede wszystkim długa rozmowa, bliskość, ciepło partnera… romantyczna kolacja, muzyka…Takie są stereotypy, tylko czy powinniśmy ślepo się nimi kierować?

Romantyzm, który zawsze się sprawdza…

Romantyczna kolacja przy świecach, ewentualnie wspólna kąpiel w pachnącej wonnymi olejkami wannie, zapach przyniesionych przez mężczyznę kwiatów – to wszystko sprawi, że kobieta stanie się bardziej uległa i będzie chciała się kochać. Taka taktyka na pewno nie zaszkodzi. Można wręcz powiedzieć, że jest ona pewną przepustką do intensywnej, przyjemnej nocy.

Długa gra wstępna

Długa gra wstępna to jest to, o czym marzą kobiety. Delikatny dotyk, mnóstwo pocałunków, pieszczoty sfer intymnych (niekoniecznie łechtaczki, ponieważ jest to bardzo ukrwiony organ i bardzo wrażliwy na dotyk, co kobiecie może sprawić ból, a nie przyjemność) oralne, palcami… Pieszczoty piersi – podniecają kobietę najbardziej… Pamiętaj, że seksem trzeba się bawić, a nie kończyć od razu. Kobiecie należy pozwolić dojść spokojnie do orgazmu.

Coś innego?

Kobiety, mimo, iż niechętnie się do tego przyznają czasami marzą o seksie rodem z „50 twarzy Greya”. Chcą mężczyzny, które je zdominuje i przez cały stosunek będzie decydował „co teraz”. Jeśli trafisz na akurat taką, to na pewno nie raz powróci w Twoje ramiona, prosząc o więcej.  Weź po uwagę, że ta taktyka jest obarczona ryzykiem. Nie każda niewiasta taki seks lubi. Jednak może czasami, warto zaryzykować?

Pamiętaj, jeśli masz jakieś konkretne fantazje to nie bój się przedstawić ich swojej partnerce. Być może ona także ma podobne. Kobiety przecież, też miewają grzeszne myśli. O tym czy lepiej, by Twoja fantazja pozostała w sennych marzeniach lub już dziś się zrealizowała, dowiesz się od niej. Może, to właśnie będzie wstęp do Waszego „idealnego” życia intymnego.