portal sponsoringowy

Szukasz sponsora?

Zastanówmy się, jak znaleźć sponsora i czy pomoże nam w tym portal sponsoringowy?

Sponsoring budzi kontrowersje. Nie znaczy to jednak, że temat ten nie istnieje. Co więcej, coraz więcej osób szuka informacji o nim. Portale sponsoringowe cieszą się dużą popularnością i wiele osób próbuje znaleźć tam sponsora. Nie będziemy rozważać, czy relacja, oparta na sponsorowaniu jest dobra/zła. W końcu każdy z nas ma inne wartości, cele życiowe. Zastanówmy się, jak znaleźć sponsora i czy pomoże nam w tym portal sponsoringowy?

Szukaj, a znajdziesz

Okazuje się, że pomimo tego, iż dziś sponsoring wzbudza wielkie kontrowersje, to istnieje on od zarania dziejów. To internet rozpowszechnił działalność osób, które chciałyby wejść w taki układ. Kiedyś również można było spotkać takie relacje, jednakże nie mówiło się o tym głośno. Seks i pieniądze żyją w symbiozie już od wielu wieków.

Zanim internet znacząco wspomógł sponsoring, osoby szukały na wiele innych sposobów. Popularne były ogłoszenie w gazetach, które również jasno dawały do zrozumienia, na jakiej relacji komuś zależy. Niewątpliwym jest to, że szukanie sponsora wtedy nie było łatwe. Był to temat tabu i rzadko kto był na tyle śmiały, by wprost złożyć propozycję.

Dziś internet stał się wyśmienitym narzędziem do poszukiwań osoby, która ma zostać sponsorem lub utrzymanką/utrzymankiem.

portal sponsoringowy

Portal sponsoringowy – czy znajdę odpowiednią osobę?

Jest wiele ofert np. pań, szukających sponsora na zwykłych tematycznych forach. Jednakże jest to zły sposób na znalezienie odpowiedniego mężczyzny. Zazwyczaj te kobiety oraz ich propozycja i oferta stają się powodem linczu. Rozpoczyna się nagonka i hejt. Mało jest takich komentarzy, które mogłyby pomóc kobiecie, której zależy na znalezieniu sponsora. Pomimo, iż internet jest bardzo pomocny, trzeba wiedzieć, gdzie konkretnie szukać.

Znalezienie sponsora nie jest łatwe. Mogą w tym pomóc:

– portale i serwisy, dedykowane temu tematowi,

– media społecznościowe, serwisy randkowe,

– bezpośredni kontakt np w barach, restauracjach,

– ogłoszenia internetowe lub tradycyjne, choć o wiele mniej popularne.

Sponsoring jest tematem tabu i dlatego coraz większą popularnością cieszą się portale, które są konkretnie nastawione na relacje sponsorskie. Są to m.in.:

Cechami wspólnymi tych serwisów jest to, że oferują znalezienie pięknej kobiety oraz bogatego mężczyzny. Coś, co liczy się najbardziej to uroda i bogactwo. Ponadto opis tych portali sprawia wrażenie, że sponsoring jest czymś naturalnym, co nie powinno budzić żadnych kontrowersji. Dla twórców tych witryn relacja sponsorska jest związkiem, który od początku działa na uczciwych zasadach.

Znalazłam. Co dalej?

Dla wielu pań sponsor ma być osobą, która pomoże w utrzymaniu się, opłaceniu rachunków, studiów oraz podniesieniu statusu poprzez np. zagraniczne wycieczki, zakup kosztownej biżuterii. Trzeba pamiętać, że ten związek to umowa handlowa, relacja oparta na zasadach, w której nie ma miejsca na uczucia i emocje. Kobiety myślą, że znalezienie sponsora jest tylko celem, który ma doprowadzić do ślubu z nim. Marzą o bogatym facecie i zakończeniu rodem z „Pretty Woman”. Kobiety o takim podejściu nie powinny w ogóle szukać sponsora.

Ponadto okazuje się, że nie każdy może zostać utrzymanką czy sponsorem. Z oczywistych względów mężczyzna (lub czasem i kobieta) – sponsor musi być osobą majętną, o odpowiednim finansowym statucie. Utrzymanka powinna być piękną, zadbaną i wykształconą kobietą.

Sponsoring nie jest dla wszystkich, pomimo tego, że ta relacja nie opiera się wyłącznie na seksie i pieniądzach. Sponsor to osoba, która często staje się także mentorem swojej utrzymanki i jest możliwa między nimi przyjaźń. Warto wiedzieć, iż człowiek, który sponsoruje jest zazwyczaj dominujący i ma jasno określony cel. W relacji sponsorowanej nie ma miejsca na jakiekolwiek zobowiązania. Mężczyzna czuje, że ma wszystko pod kontrolę i bierze tylko to, na co ma ochotę.

Dla jednych sponsoring będzie bezmyślnym dążeniem do łatwych pieniędzy. Wokół tych relacji krąży wiele niepochlebnych opinii, jednakże z drugiej strony coraz więcej osób chce brać w tym udział.

Zobacz inne nasze wpisy: