Sztuka uwodzenia

Sztuka uwodzenia

Aby uwieść kobietę, najlepiej być milionerem i posiadać urodę hollywoodzkiego aktora. Oczywiście posiadanie tych dwóch atrybutów znacząco ułatwia sprawę, przynajmniej w sferze posiadania większej pewności siebie, jednak nie zawsze (choć często) prowadzi do sukcesu.

Uwodzenie to złożony proces, który zależy od wielu czynników. Warto zatem poznać kilka sprawdzonych metod, które sprawią, że żadna kobieta nie będzie w stanie nam się oprzeć. Jakie zabiegi, więc przyniosą długotrwały efekt?

Obojętność

Wielu mężczyzn zwraca uwagę na skuteczność nieco obojętnego stosunku wobec wybranki. Nawet jeśli jest niezwykle atrakcyjna, nie możemy w jednoznaczny sposób dać po sobie poznać, że bardzo nam się podoba. Dzięki temu zyskamy psychologiczną przewagę. Zachować należy wówczas umiar z komplementowaniem jej wdzięków. Ta obojętność sprawi, że poczuje się ona zaintrygowana tym nietypowym zachowaniem i zechce poznać nas nieco lepiej. Będzie również w naszym towarzystwie czuła się nieco swobodniej, jak w przypadku relacji kolega-koleżanka.

Powściągliwość

Powściągliwość nie może przysłonić pewności siebie. Odrzucić należy jednak wszelkie narcystyczne i snobistyczne zachowania. Warto stworzyć pozory niezaangażowania, a tymczasem uważnie słuchać tego, co kobieta mówi i po kilku dniach zaskoczyć ją upominkiem, o którym wspomniała w rozmowie, np. jej ulubioną książką czy biżuterią. Ten nieoczekiwany wzrost zaangażowania, sprawi, że poczuje się ona niepewnie i nie będzie wiedziała, w jaki sposób się do tego odnieść. Wciąż jednak nie można zapomnieć o pozorach obojętności.

Poczucie humoru

Warto również zaaranżować kilka przypadkowych spotkań. Możemy wówczas spróbować opowiedzieć kilka żartów związanych z seksem czy intymnością, by zobaczyć jak nasza wybranka na nie zareaguje. Pomoże nam to istotnie w rozpoznaniu sytuacji. Podczas tych spotkań należy tryskać energią, a uśmiech dosłownie nie powinien schodzić nam z twarzy. Żarty z samego siebie także przyniosą dobry efekt. Dzięki temu pokażemy, że jesteśmy zdystansowani. W trakcie tych rozmów powinieneś też zadbać o atrakcyjny zapach. Warto wybrać wyjątkowy, taki, który zawsze będzie się jej kojarzył z Tobą, gdziekolwiek  i z kimkolwiek będzie.

Wspomniane metody sprawią, że zyskamy zainteresowanie naszej wybranki, która sama przejmie inicjatywę. Stąd już tylko krok do pierwszego zbliżenia…