Sugar daddy – co to znaczy?

Sugar daddy – co to znaczy?

Eleganccy oraz pewni siebie mężczyźni mogą zdobyć kobiety, które spełnią wszystkie ich oczekiwania. Każdy, kto chce zostać Sugar Daddy musi posiadać stabilną sytuację finansową, a także wysoką pozycję społeczną. W tej zabawie nie chodzi wyłącznie o sponsoring. To forma luźnej relacji, która niesie korzyści dla obu stron.

Sugar Babies to najczęściej młode, piękne i inteligentne kobiety, które chętnie towarzyszą podczas wyjazdów służbowych, czy też branżowych bankietów. Potrafią umilić czas, ale wobec nich nie ma większych zobowiązań. W dowolnej chwili można zakończyć znajomość i znaleźć sobie kolejną zjawiskową towarzyszkę. Taka opcja jest niezwykle komfortowa – Sugar Daddy ma pełną swobodę.

To tylko seks?

Sugar Daddy to mężczyzna dominujący, posiadający władzę oraz pieniądze. Stać go na to, aby zapewnić opiekę ślicznej i niedoświadczonej dziewczynie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby znaleźć sobie kobietę z idealnym ciałem, hollywoodzką urodą oraz nieprzeciętnymi zainteresowaniami. Będzie to doskonała towarzyszka, która wiernie będzie stała u boku swojego „tatusia”. Z pewnością koledzy będą patrzyli na nią z zazdrością.

Jest to sponsoring, który nie opiera się wyłącznie na seksie. Obie strony wcielają się w pewnego rodzaju role – doświadczony facet może pokazać świat swojej młodziutkiej i delikatnej podopiecznej.

Zero zobowiązań

Mężczyzna, który zdecyduje się zostać opiekunem Sugar Baby, może również poczuć w tej relacji partnerską więź. Z czasem może narodzić się przyjaźń – wszystko zależy od obu stron. Plusem jest to, że nie ma tutaj miejsca na jakiekolwiek zobowiązania. „Tatuś” ma za zadanie rozpieszczać oraz zapewniać atrakcje, ale wychodzi to zupełnie naturalnie. W dodatku można mieć Sugar Baby na wyłączność.

Kobieta swoim urokiem i niezwykłą charyzmą powinna sprawić, że czas spędzany razem będzie wyjątkowy. Właśnie dlatego tak ważne jest, aby dopasować oczekiwania dwóch stron. Oczywiście nadal jest to sponsoring, ale na bardzo wysokim poziomie. Przede wszystkim musi pojawić się tutaj szczere pożądanie, a partnerzy mają się dobrze ze sobą czuć. Przekłada się to nie tylko na wspaniały seks, ale również wiele przyjemnych sytuacji w codziennym życiu.

Data aktualizacji wpisu: 24 kwietnia, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również