Stały związek? Czy jest przereklamowany?

Stały związek? Czy jest przereklamowany?

Wiele osób marzy o stałym związku, dającym poczucie stabilizacji i wzajemnego zaufania. Jest jednak wiele osób, które będąc w takim związku przez lata, mają dość podobnego życia i pragną od nowa wieść życie singla. W takim razie, czy stałe związki faktycznie są przereklamowane?

Stały związek – za i przeciw

Stały związek daje poczucie bezpieczeństwa – mamy do kogo wracać, komu wypłakać się na ramieniu czy wyjawić uczucia. Jest to szansa na wspólne życie, założenie rodziny, zbudowanie silnych i mocnych relacji. Pamiętajmy jednak, że wiele związków się rozpada – żyjemy w ciągłym biegu i w pogoni za pieniądzem, a po całym dniu pracy nie mamy już sił na romantyczne uniesienia. Ta piękniejsza strona medalu stałych związków może być więc krótkotrwała. Jeden z partnerów może nagle zmienić zdanie, pozostawić swoją dotychczasową połówkę i zakosztować całkiem innego życia singla – niestety, takie wypadki zdarzają się niezwykle często, a wielu z nas w wyniku takich sytuacji faktycznie uważa, że stałe związki chyba są nieco przereklamowane, kończą się nagle i bardzo często pozostawiają po sobie niesmak i wzajemny żal.

Jeśli nie stały związek, to co?

Okazuje się, że na stałym związku świat się nie kończy. Jest wiele innych możliwości – życie singla bez zobowiązań ma znacznie więcej plusów. Wiele osób zrażonych do stałych związków wybiera sponsoring – taka sytuacja może dawać niezależność, bezpieczeństwo i jest oparta na jasnej, klarownej relacji, z której można wyjść w dowolnej chwili. Warto jednak znaleźć dobry portal sponsoringowy, dzięki czemu znalezienie partnera odpowiadającego nam charakterem czy pragnieniami nie stanowi problemu. Dzięki temu nie musimy tracić czasu na szukanie drugiej połówki, chodzenie na randki czy rozczarowania spotkaniami. Na goldbikiniclub.com w łatwy sposób można znaleźć partnera zainteresowanego sponsoringiem. W ten sposób możemy znaleźć nie tylko osobę zainteresowaną naszą fizycznością, ale również przyjaciela, partnera do rozmów czy wspólnego spędzania wolnego czasu. Budowanie czystej, jasnej relacji od samego początku znajomości ma wiele zalet i kto wie, może z czasem przerodzić się w bliższą relację. Miłość może bowiem pojawić się po wielu spotkaniach, gdy okazuje się, jak wiele wspólnego mamy z drugą osobą. Na pewno jest to alternatywa dla stałych związków, które obecnie tracą na popularności – w końcu zmieniają się nasze ideały, stereotypy, pragnienia, tym samym zmieniamy się my sami i podejście do tematu stałego związku – trzeba o tym pamiętać!

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również