Spotkanie GFE

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Spotkanie GFE

Chciałbyś czegoś więcej od swojej sugar baby niż szybki numerek w hotelowym pokoju? Po pełnym erotycznych doznań zbliżeniu brakuje Ci czułości, kobiecych pieszczot czy poświęcenia trochę więcej uwagi ze strony pięknej kobiety? A może po prostu zależy Ci na związku bez zobowiązań i bez niepotrzebnych nikomu do szczęścia deklaracji? Słyszałeś już o spotkaniach GFE? To idealne rozwiązanie dla Ciebie i Twoich potrzeb.

 GFE jest skrótem od Girlfriend Experience, które w bezpośrednim tłumaczeniu oznacza „doświadczenie posiadania dziewczyny”. Okres tego doświadczenia, jak i jego reguły zazwyczaj zawarte są w specjalnie przygotowanej umowie sponsorskiej. GFE to usługa skierowana przede wszystkim do mężczyzn, którzy chcą czegoś więcej niż seksu, ale niekoniecznie chcą wejść w stały związek. Spotkanie GFE nie jest standardową usługą seksualną, a bardziej przypomina randkę z ukochaną kobietą, która ma swój finał w łóżku. A teraz wyobraź sobie, że Twoja sugar baby, zamiast ubrać się i wyjść, przytula się do Ciebie, pieści Cię i szepcze do ucha czułe słówka, jaki to jesteś cudowny. Co Ty na to? Właśnie tak może być, jeśli w momencie wybierania kobiety z naszego serwisu, zaznaczysz opcję z usługą „GFE”.

Rola kobiety w spotkaniach gfe

Rola kobiety sprowadza się do tego, żeby podczas spotkań, mężczyzna doświadczył uczucia posiadania dziewczyny. Sugar baby powinna zapewnić swojemu partnerowi bliskość oraz czułość i pod żadnym pozorem nie może dać odczuć mu, że spotyka się z nim wyłącznie dla pieniędzy. Mimo że tak naprawdę spotkanie to jest po prostu usługą seksualną, to mężczyzna musi mieć uczucie, że jest inaczej.

Dla kogo spotkania girlfriend experience?

Już dawno i nawet nie wiadomo skąd utarło się przekonanie, że to kobiety potrzebują bliskości i czułości po odbytym stosunku seksualnym. A co z mężczyznami? Przecież potrzeba poczucia bliskości to naturalna potrzeba każdego człowieka, nie tylko kobiet. Nawet największy samiec alfa, choć pewnie się do tego nie przyzna, pragnie czasami tego, żeby ktoś był blisko, przytulił go i szepnął kilka miłych słów. 

Nie masz czasu na poważny związek? A może nie jesteś jeszcze na to gotowy? Albo po prostu czujesz, że nie nadajesz się do stałego związku? Dzięki spotkaniom gfe nie musisz składać żadnych deklaracji, żebyś mógł doznać czułości, namiętnych pocałunków i żebyś mógł poczuć się jak w prawdziwym związku. 

Jakie płyną korzyści ze spotkań gfe

Spotkania gfe to same korzyści dla Ciebie i Twojego seksualnego życia. Dzięki gfe możesz spotykać się z atrakcyjną kobietą, która będzie zachowywała się jak Twoja kobieta – najlepsze jest to, że w waszej relacji nie ma mowy o żadnych zobowiązaniach emocjonalnych względem siebie, czy deklaracjach wierności i wspólnej przyszłości. To idealny układ, dzięki któremu zaspokoisz wszystkie swoje potrzeby, łącznie z potrzebą poczucia bliskości, kiedy tylko będziesz chciał. Pewnie nie raz zdarzyła Ci się sytuacja, w której nie miałeś czasu dla dziewczyny albo po prostu chciałeś spotkać się z przyjaciółmi, a później musiałeś godzinami słuchać wyrzutów i żali, że nie masz dla niej czasu, a znajomi są ważniejsi. W spotkaniach gfe robisz to, na co masz ochotę. Nie masz czasu, żeby spotkać się z dziewczyną? Masz w planach męskie spotkanie? Proszę bardzo! Nie musisz tłumaczyć się, gdzie idziesz, kto z Tobą będzie, ani o której wrócisz. Nikt nie będzie miał do Ciebie żadnych pretensji. Powtarzam, żadnych. Koniec z wyrzutami, że nigdy nie masz czasu, i że wszystko jest ważniejsze od niej. Koniec ze scenami zazdrości, o każdą kobietę, z którą zamienisz choćby słowo. Jesteś wolnym człowiekiem i możesz robić to, na co tylko masz ochotę. Co najważniejsze, kobiety, które deklarują możliwość spotkań gfe, są świadome tego, że to nic więcej niż usługa, która w każdej chwili może dobiec końca. W każdym momencie więc możesz zrezygnować ze spotkań bez żadnych konsekwencji emocjonalnych i bez żadnego tłumaczenia. 

Pozwól sobie na jeszcze więcej przyjemności i dołącz do grona naszych zadowolonych!