, Sex tantryczny co to jest

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Sex tantryczny co to jest

Zabójcze tempo życia, przytłaczający nadmiar obowiązków i utarte przyzwyczajenia – to wszystko sprawia, że w nasze życie wkrada się rutyna, która zazwyczaj przenosi się także na sferę życia seksualnego. Najwyższa pora, żeby trochę zwolnić, wyjść poza utarte schematy i wprowadzić do sypialni nieco nowej energii seksualnej.

Marzysz o wielogodzinnym seksie, odczuwaniu ekstatycznej przyjemności i niezapomnianych wszechogarniających orgazmach? Zagłęb się w tajniki seksu tantrycznego i rób to lepiej, intensywniej i dłużej. Dla jednych seks tantryczny to bardzo długa gra wstępna, dla innych zaś wyższy poziom wzajemnego zbliżenia oraz najprzyjemniejszy sposób na osiągnięcie orgazmu. Przeczytaj, na czym polega ten rodzaj współżycia seksualnego i na własnej skórze doznaj jego ekstatycznego działania.

CIEKAWOSTKA: Tantra to inaczej „narzędzie służące do rozciągania świadomości”, gdzie samo rozciąganie przyjmuję formę współżycia, które prowadzi przede wszystkim do duchowego połączenia oraz zwiększenia intensywności doznań. Seks tantryczny to hinduska praktyka, która liczy już 5 000 lat.

, Sex tantryczny co to jest

Na czym polega seks tantryczny

Sex tantryczny to rodzaj aktu seksualnego (stosunek), który polega na szczególnym rodzaju zbliżenia kobiety i mężczyzny, mającym sprawić, że staną się oni jednością. Kwintesencją tantry są liczne techniki przedłużania przyjemności i rozkoszy seksualnej oraz wzmagania intensywności doznań, które odczuwają kobieta i mężczyzna. Seks tantryczny bazuje na bardzo długiej i intensywnej grze wstępnej, która może trwać od kilku do kilkunastu godzin, tantrycznych pozycjach seksualnych oraz wspólnym ekstatycznym orgazmie partnerów. Podczas tantry najważniejsze jest stworzenie bardzo głębokiej więzi duchowej pomiędzy parą kochanków oraz to, żeby ciała kochanków złączyły się w idealną całość. Taką więź najlepiej tworzy się właśnie podczas gry wstępnej, czyli z udziałem powolnych pieszczot, czułych spojrzeń, subtelnych dotyków, czy też namiętnych pocałunków. W ten sposób tantryczny seks opóźnia moment szczytowania na tyle, na ile to możliwe. Wynika to z tego, że podstawą tantry jest emocjonalna bliskość oraz seksualna przyjemność, a nie samo osiągnięcie orgazmu. W seksie tantrycznym kochankowie skupiają się na sobie nawzajem, co nieustannie napędza seksualną energię, którą w sobie mają.

Inaczej mówiąc – siła tantry leży w długotrwałym i kontrolowanym sprawianiu sobie nawzajem rozkoszy, ciągłym podnieceniu i powolnym wyczekiwaniu na orgazm.

, Sex tantryczny co to jest

Tantra – jak zabrać się do seksu tantrycznego?

Tantra to doskonały sposób na to, żeby odmienić swoje życie seksualne o 180 stopni i nawiązać intymną i niepowtarzalną więź ze swoim partnerem. Jak uprawiać seks tantryczny?

W tantrze tak naprawdę podstawową funkcję pełnią wszelkiego rodzaju pieszczoty. Uprawiając seks tantryczny, poświęć szczególną uwagę twarzy partnera. Usta są bardzo wrażliwą częścią ciała, dlatego muskaj je albo delikatnie przygryzaj. Wrażliwa jest również szyja, której całowanie z całą pewnością przyśpieszy tętno. W przypadku kobiet warto szczególną uwagę poświęcić również ramionom, ponieważ są one szczególnie wrażliwe na dotyk i kobiety uwielbiają, kiedy się je tam całuje. Podobnie jest w przypadku pleców, szczególnie ich dolnej partii – pocałunki wzdłuż kręgosłupa z pewnością przyprawią Twoją partnerkę o zawrót głowy. W przypadku panów najwięcej czasu warto poświęcić genitaliom, ponieważ to właśnie one są najbardziej wrażliwe na dotyk. Nie zapomnij również o uszach, które możesz przygryzać albo ssać – większość facetów to wprost uwielbia. Podczas seksu tantrycznego ogromne znaczenie ma także kontakt wzrokowy z partnerem. Miłość tantryczna traktuje oczy jako zwierciadło duszy, z którego czerpana jest energia seksualna. Panuje też przekonanie, że brak kontaktu wzrokowego uniemożliwia osiągnięcie prawdziwej dogłębnej rozkoszy.

Doskonałym i bardzo przyjemnym sposobem na zwiększenie doznań może być również dokładny masaż wszystkich części ciała. Takim masażem erotycznym z powodzeniem rozbudzicie swoje zmysły i rozpalicie je do czerwoności. A co więcej, wszystkie Wasze doznania będą bardziej intensywne.

Co zrobić, aby doznania podczas gry wstępnej były jeszcze silniejsze? Poproś kochanka, żeby na pewien czas zawiązał Ci oczy. Dzięki temu wszystkimi pozostałymi zmysły skupisz na odczuwaniu rozkoszy.

Przede wszystkim dokładnie obserwuj wszystkie reakcje swojego partnera -skup się na tym jak oddycha i kiedy reaguje na Twoje działania. W ten sposób będziesz wiedzieć, co sprawia mu przyjemność.

Po tak intensywnej i pełnej doznań grze wstępnej partnerzy przechodzą do stosunku płciowego. W tym przypadku szczególnie poleca się takie pozycje, które zapewnią kochankom kontakt wzrokowy oraz bliskość fizyczną, np. pozycja misjonarska, kwiat lotosu.

Zwykły seks a seks tantryczny

Czym różni się seks tantryczny od standardowego seksu? Seks tantryczny to przede wszystkim wytworzenie niewyobrażalnie mocnej duchowej i intymnej więzi między partnerami. Tutaj nie chodzi tylko o orgazm, a o to, co dzieje się przed nim. Maksymalnie długie wzajemne podniecanie się sprawia, że doznania są dużo bardziej intensywne, niż podczas zwykłego seksu. Przez to też, seks tantryczny jest dużo dłuższy.

, Sex tantryczny co to jest

Seks tantryczny to doskonałe rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn, którzy szukają nowych doznań i niezapomnianych wrażeń oraz dla par, do których łóżka wdarła się rutyna. Tantra wymaga od kochanków doświadczenia i wprawy, ale opanowanie tej techniki uprawiania seksu sprawi, że zarówno kobieta, jak i mężczyzna, poczują przypływ nowej energii seksualnej oraz odkryją wszystkie granice swojej rozkoszy. Seks tantryczny jest szczególnie polecany parom heteroseksualnym, które pragną spróbować czegoś nowego, doświadczyć nieznanych dotąd doznań oraz wynieść swoje życie seksualne na wyżyny rozkoszy.