, Sekshoroskop

Sekshoroskop

Osoby, które interesują się astrologią powinny zapoznać się z sekshoroskopem. Jest to idealny sposób na to, aby poznać cechy charakterystyczne naszego partnera lub partnerki. Znaki zodiaku mogą dużo powiedzieć nam o temperamencie seksualnym.

Baran

Baran to osoba przepełniona energią seksualną. Jest ona chętna do rozmaitych eksperymentów. Z pewnością nie odmówi igraszek nawet w najdziwniejszych miejscach. Barany są namiętne i gotowe na mocne doznania.

Byk

Byki są głodne seksu. Ich apetyt na miłość fizyczną jest wielki. Osoby spod tego znaku preferują raczej długie i zmysłowe zbliżenia. Nie są to miłośnicy szybkich numerów, jednak zdarzają się wyjątki od reguły.

Bliźnięta

Seks osób spod znaku bliźniąt jest zwykle starannie zaaranżowany. Każdy szczegół jest dokładnie przemyślany, tak aby było to wydarzenie warte celebracji. Wysoka kreatywność przekłada się na ekscytujący i niebanalny seks.

Rak

Raki są dość emocjonalne, przez co zbliżenia seksualne są niezwykle zmysłowe i namiętne. Są to osoby, które na pierwszym miejscu stawiają przede wszystkim zadowolenie drugiej osoby.

Lew

Lew to zwierze kojarzące się z silnym i dzikim charakterem. Takie same są osoby spod tego znaku. Ich seks jest niczym nieskrępowany. Osoby spod znaku Lwa lubią czuć wolność i brak ograniczeń.

Panna

Osoby spod znaku panny bardziej niż akt penetracji cenią sobie pieszczoty i długą grę wstępną. Ważne jest, aby atmosfera w sypialni była uroczysta i gorąca. Delikatność, czułość i wrażliwość, to cechy charakterystyczne Panien.

Waga

Wagi uwielbiają eksperymenty w łóżku, jednak droga do sypialni jest pełna wzniesień oraz upadków. Często trzeba się natrudzić, aby namówić osobę spod tego znaku do namiętnych zabaw. Temperament Wag z pewnością wynagrodzi nam wszelkie trudy.

Skorpion

Skorpiony to zdobywcy. Lubią kierować sytuacją i rzadko poddają się dominacji drugiej osoby. Trzymają rękę na pulsie w każdej sytuacji. Osoby spod tego znaku są nienasycone i pragną silnych wrażeń.

Strzelec

Osoby spod znaku strzelca nie znoszą nudy. Lubią eksperymenty w łóżku i nowe doznania. Wyróżniają się również kreatywnością i otwartością seksualną.

Koziorożec

Koziorożce są pozornie zdystansowane, a więź seksualną tworzą jedynie z bliskimi osobami. W seksie cenią sobie stabilizację, jednak nie oznacza to, że stronią od erotycznych eksperymentów.

Jak poznać idealnego kochanka/e?

Szukając osoby, z którą można dobrze się zabawić ważne jest to, aby wziąć pod uwagę upodobania seksualne. Portal sponsoringowy Goldbikiniclub.com to miejsce, gdzie można poznać wiele ciekawych i otwartych osób. Nie od dziś sponsoring jest sposobem na spełniania erotycznych marzeń.