Seks z dojrzałym mężczyzną

Seks z dojrzałym mężczyzną

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po pierwszych przygodach seksualnych z rówieśnikami lub młodszymi facetami, prawie każda kobieta zaczyna się zastanawiać jak wygląda seks ze starszym mężczyzną.

Dlaczego tak się dzieje?

Jakość miłosnych uniesień jest zupełnie inna. Starszy mężczyzna posiada już doświadczenie w relacjach łóżkowych. Potrafi zaskoczyć partnerkę umiejętnościami, i to bez jej wskazówek. Bez problemów znajduje punkt G, przedłuża swój orgazm, aż kobieta będzie gotowa na wspólne szczytowanie. Podczas takiego zbliżenia nie chodzi jedynie o zaspokojnienie swoich żądzy, lecz o przeżycie wspólnie aktu, który odkrywa nas przed drugą osobą.

Dojrzały mężczyzna inaczej traktuje kobietę w łóżku. Nigdzie się nie śpieszy, celebruje moment, nie zapomina o grze wstępnej i o nastroju po stosunku. Nie myśli wyłącznie o własnej przyjemności dba, o to by kobieta była dopieszczona w każdym calu.

Bezpieczeństwo i zaangażowanie

Oprócz wspaniałego seksu taki mężczyzna zaspokaja kobiety również na płaszczyźnie intelektualnej. Młode kobiety mogą dużo nauczyć się od swoich starszych parterów. Rozmowy nie krążą wokół imprez, sportu i zajęć na uczelni, lecz są to długie, fascynujące rozmowy, które przynoszą satysfakcje obu stronom. Taki facet dzieli się doświadczeniem w każdej dziedzinie życia. Jest odpowiedzialny, ustatkowany zawodowo, dzięki temu kobiety czują się bezpiecznie przy takim mężczyźnie.

Kobiety z niską samooceną również „dostają skrzydeł”, gdy wiążą się ze starszym mężczyzną. Czują się dowartościowane przy facecie, który potrafi docenić je i nie boi się tego powiedzieć. Wie, czego chce od życia, potrafi się zaangażować i nie przekłada spotkań, aby wyjść z kumplami na piwo.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również