, Seks w wannie. Dlaczego warto spróbować?

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Seks w wannie. Dlaczego warto spróbować?

Dla par, które lubią eksperymentować i przeżywać nowe doznania erotyczne, poleca się aqua sex, czyli seks w wodzie. Zmiana scenerii dostarcza nowych wrażeń, a dodatkowo można liczyć na przyjemny dreszczyk emocji. Warto więc rozważyć nieco inną grę wstępną, czyli seks w wannie, który jest niezwykle gorący i łatwy do zainicjowania. Okazuje się, że nie musi być ona szczególnie luksusowa, aby móc cieszyć się przeżywaniem niezapominanych uniesień miłosnych.

Seks w wannie. Dlaczego warto?

Wspólne pieszczoty w najróżniejszych miejscach to dla kochanków codzienność, ale seks w wannie pozwala na przeżycie znacznie większych doznań. Okazuje się, że sam widok spływającej po nagim ciele piany działa pobudzająco na obie płcie. Do tego można dodać wzajemne mycie się pachnącym płynem do kąpieli, co stanowi zmysłową grę wstępną. Warto zwrócić szczególną uwagę na namydlanie okolic wewnętrznej części ud, brzucha oraz klatki piersiowej, co z pewnością zostanie docenione przez drugą osobę. Seks wannie to połączenie przyjemności, relaksu oraz oczyszczenia ciała. Masaż ciała pozwala się odprężyć, a stymulacja dłońmi zachęci do śmielszych działań.

Mokro, ciepło i ślisko 

Wanna może stać się seksownym elementem wyposażenia każdej łazienki, a do tego stwarza wiele możliwości. Seks w wannie jest świetnym urozmaiceniem życia erotycznego. Warto postarać się o nastrojową atmosferę, która umili czas wodnych igraszek. Ustawienie w łazience dużych świec daje ładną poświatę, co pozwoli poczuć się jak na nadmorskim brzegu w blasku płomieni ogniska. Dodatkowo na zmysły działają zmysłowe olejki eteryczne, co pozwala na przeżycie namiętnych i niezwykle romantycznych chwil.

Zmiana miejsca akcji miłosnych uciech może mocno podkręcić temperaturę i stać się początkiem nowych doznań. Aqua sex jest wymagający, ale wrażenia z całą pewnością pozostają na długo, więc warto spróbować. Sprawdza się zwłaszcza w przypadku, kiedy to do związku zaczyna wkradać się rutyna. Warto wiedzieć, że seks w wannie jest także idealnym miejscem do seksu oralnego.