, Seks w nietypowych miejscach

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Seks w nietypowych miejscach

Stawiam, że każda osoba, która czyta ten wpis, miała taką fantazję. Pytanie, ilu z Was ją zrealizowało?

Mam nadzieje, że wszyscy.

Zaraz po fantazjach o gorącej nocy ze swoją ulubioną gwiazdą filmową, to seks w nietypowym miejscu jest na szczycie erotycznej listy rzeczy do zrealizowania. Teraz pytanie, które miejsca możemy określać mianem nietypowych? Wszystkie, które wykraczają za ramy naszego łóżka? Chyba możemy to rozciągnąć, aż do progu naszych czterech kątów. Dlaczego?

Ponieważ nasz dom jest miejscem, w którym czujemy się bezpiecznie, swobodnie, a wszystkie miejsca, w których możemy poświntuszyć, są już sprawdzone. A przecież miało być o nietypowych miejscach. O takich, gdzie podniecenie samym aktem i drugą osobą, to nie wszystko – tutaj w grę wchodzi adrenalina. Jest to bardzo mocny i wręcz uzależniający hormon, który sprawia, że nasze serce zaczyna bić szybciej.

Seks w nowym miejscu – i nie mam na myśli pokoju hotelowego – dodatkowo z możliwością, że ktoś może nas nakryć, jest bardzo pobudzający. A możliwości jest mnóstwo – gdzie się nie rozejrzysz – znajdziesz miejsce, które może posłużyć nam za sypialnie z naszego mieszkania.

, Seks w nietypowych miejscach

Seks w samochodzie – jest najpopularniejszym sposobem na urozmaicenie naszych doznań ze względu na wygodę i możliwość kilku bardzo ciekawych pozycji.

Seks w mieszkaniu znajomych – kiedy impreza rozkręci się na dobre, nikt nie zauważy waszej nieobecności, a fakt, że ktoś może zapukać do drzwi, zapewni oczekiwany dreszczyk emocji.

Na łonie natury – w pięknych okolicznościach natury, nad brzegiem jeziora, na łące, w lesie, na piasku wszędzie seks na świeżym powietrzu jest cudownym przeżyciem! Jeżeli tylko macie okazje, musicie spróbować.

W kinie – to miejsce od zawsze było uznawane za bardzo korzystne dla par ze względu na przygaszone światła, zagłuszający dźwięk wydobywający się z projektora i ustawność miejsc siedzących. Jeżeli usiądziecie na samej górze – nikt nie będzie się w was wpatrywał. To idealne miejsce do gry wstępnej.

W przebieralni – jeżeli to tylko duży sklep z mnóstwem przebieralni i nie jest oddzielona na strefy dla pań i panów to miejsce idealne. Wystarczy wziąć ze sobą dużą ilość rzeczy do przymierzenia i pamiętać, aby hałas was nie zdradził.

, Seks w nietypowych miejscach