Różnica między sponsoringiem a galeriankami

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Różnica między sponsoringiem a galeriankami

Wiele osób zastanawia się, czy kobiety poszukujące sponsora są galeriankami. Oczywiście, że nie! Różnica między nimi jest kolosalna. Galeriankę śmiało można porównać do prostytutki, która po prostu łowi klienta w galerii handlowej, a nie na autostradzie. Sponsoring ma formę otwartego związku, który niesie przywileje dla obu stron. Czym charakteryzują się oba pojęcia?

Różnica między sponsoringiem a galeriankami

Galerianka – seks za markowe ubrania

Galerianki to zwykle kilkunastoletnie dziewczynki, które bardzo często nie są nawet pełnoletnie. Ich celem jest znalezienie bogatego mężczyzny, który przystanie na układ „seks za ubrania”. Zwykle nie jest to więcej niż jedno spotkanie. Panowie wiedzą, gdzie mogą spotkać takie dziewczyny, więc pojawiają się w takim miejscu. Ich wymagania nie są zbyt wygórowane – seks zwykle ma miejsce w samochodzie, czy też sklepowej łazience. Takie mężczyzna potulnie idzie z galerianką do sklepu i kupuje jej spodnie, czy też buty. Jakość tej relacji znajduje się na zerowym poziomie. Kontakty seksualne są mechaniczne i pozbawione emocji. Oczywiście nie brakuje zwolenników takiego układu.

Sponsoring – długotrwała relacja z piękną kobietą

Sponsoring umożliwia nam stworzenie długotrwałej relacji. Warto dodać, że kobiety, które możemy poznać są nie tylko piękne, ale również zmysłowe i inteligentne. Mają one bajeczny urok, co z pewnością zadowoli najbardziej wymagających Panów. Dodatkowym plusem jest to, że relację budujemy stopniowo. Między dwoma osobami rodzi się przyjaźń, a także pożądanie. Czas spędzony z drugą osobą jest po prostu odprężeniem. Należy również wspomnieć o tym, że poznanej kobiety nie będziemy wstydzić się zabrać ze sobą np. w podróż służbową, czy też bankiet firmowy. Są to prawdziwe damy (portal sponsoringowy Goldbikiniclub.com to kilka tysięcy ogłoszeń), z którymi można porozmawiać i spędzić miło czas.

Dużym plusem jest fakt, że relacja może zakończyć się, kiedy tylko chcemy. Niektóre otwarte związki trwają kilka miesięcy, inne nawet kilka lat. Zależy to wyłącznie od nas samych.

Jak wygląda tutaj kwestia finansowania? Czy po spotkaniu kładziemy na stoliku pieniądze i wychodzimy? Oczywiście, że nie. Tak, jak wyżej wspomniano, kobiety decydujące się na sponsoring to nie prostytutki. Jest to relacja na solidnych fundamentach, a sponsorowanie wychodzi zupełnie naturalnie. Nasza przyjaciółka nie ma pieniędzy na czynsz, czy też opłatę studiów? Z pewnością jej pomożemy. Chcemy zabrać kobietę na wakacje, jednak nie ma ona pieniędzy? Dla nas problemem nie jest to, aby zapłacić całą kwotę. Niczym nie różni się to od tradycyjnego związku, jednak tutaj nie mamy ani zobowiązań, ani ograniczeń.