Ranking modelek – instagram

Ranking modelek – instagram

Instagram jest jednym z najpopularniejszych portali społecznościowych, który pozwala nie tylko budować własną markę i wizerunek, ale również relacje z własną „publicznością”. Jest to zarazem portal, który opanowały modelki dokładnie wykorzystując jego możliwości związane z komunikacją w zakresie nowych technologii. Które modelki mają najpopularniejsze profile? Czym dzielą się z osobami obserwującymi?

Ranking modelek na instagramie

Rankingi modelek na instagramie tworzone są niemal cały czas przez serwisy plotkowe, które często doszukują się w tym zarazem sensacji i wyolbrzymiają pewne aspekty. Jak jest jednak w rzeczywistości i które profile modelek cieszą się największą popularnością ze względu na prezentowane zdjęcia zgrabnych, wysportowanych i atrakcyjnych modelek?

1) KENDALL JENNER

Królową rankingu jest Kendell Jenner, która na chwilę obecną ma 48,8 mln followersów. To jedna z kobiet należących do klanu Jenner, która pomimo znanego nazwiska sama stara się zapracować na swoją sławę dzięki uczestnictwie w modelingu. Jej oryginalna, naturalna uroda jest znacznie bardziej doceniana przez środowisko krytyków mody. Wynika to przede wszystkim z tego, że w przeciwieństwie do jej sióstr nie widać, żeby zmieniała coś w swoim ciele poprzez ingerencję chirurgów plastycznych.

2) CARA DELEVIGNE

Drugą najpopularniejszą modelką na instagramie, która prowadzi niezwykle imprezowy tryb życia, a zarazem jeszcze w końcu 2015 roku była jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy na świecie, jest Cara Delevingne. Co prawda jej profil na instagramie jest znacznie mniej popularny niż będącej na pierwszym miejscu Kendall Jenner, to i tak poszczycić się może ponad 26,8 mln followersów.

3) MIRANDA KERR

Na trzeciej pozycji jeden z aniołków Victoria’s Secrets – australijska modelka Miranda Kerr. Swój sukces zawdzięcza przede wszystkim urodzie oraz ciężkiej pracy. Prywatnie żona Orlando Blooma i pochwalić się może 8,5 mln followersami. Znacznie mniej niż poprzedzająca ją Cara Delevingne!

Podsumowując najpopularniejsze profile na instagramie (w kategorii modelek) warto pamiętać o tym, że liczba followersów zmienia się z każdym dniem – w tej branży nikt nie zagwarantuje, że popularność nawet modelek znajdujących się obecnie na szczycie list popularności pozostanie taka za miesiąc!