, Randka inna niż wszystkie

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Randka inna niż wszystkie

Portal sponsoringowy umożliwił Ci spotkanie z przepiękną kobietą. Ustaliłeś już datę i godzinę wymarzonej sex randki, ale wciąż nie wiesz, jak ona będzie wyglądać?

Sprawdź, jak zrobić wrażenie na pierwszej sex randce z kobietą poznaną na Goldbikiniclub.com.

Na początek, zimny prysznic – wypad do ulubionej restauracji, modnej kawiarni czy kina to strasznie banalne i oklepane pomysły. Jeśli chcesz zaimponować kobiecie, pod żadnym pozorem nie zabieraj jej na tak pospolitą randkę! Ona mogłaby ją spędzić absolutnie z każdym, a przecież ty jesteś wyjątkowy. Pokaż jej, że myślisz nietuzinkowo i zaproponuj coś całkowicie unikalnego. Co na przykład?

Postaraj się i zrób resarch

Poznając kobietę przez portal randkowy, masz niespotykaną nigdzie indziej możliwość zorientowania się, jakiego rodzaju aktywności lubi i co może jej się spodobać. Już przeglądając profil potencjalnej partnerki, możesz dowiedzieć się np. czy lubi sport i jeśli tak, to jakiego rodzaju. Przed spotkaniem możesz też delikatnie podpytać ją o to, jak chciałaby spędzić z Tobą randkę. Informacje, które otrzymasz ułatwią Ci zorganizowanie oryginalnego spotkania.

 

Od inspiracji do realizacji – 5 przykładów idealnej sex randki

I. Twoja sympatia ma na profilu zdjęcia z żagli? Zabierz ją na szalony rejs katamaranem po pobliskim jeziorze! Czemu akurat katamaranem, a nie zwykłą żaglówką? Bo ma być niespodziewanie i inaczej, niż dotychczas – to właśnie Ty masz pokazać jej coś nowego i to z Tobą ma się bawić wyjątkowo.

II. Partnerka, z którą zamierzasz się spotkać, przyznała, że lubi szybkie samochody? Myślisz, że wystarczy, jeśli takim przyjedziesz? A skądże! Pojedź z nią na tor kartingowy i zorganizujcie sobie małe wyścigi. Jej serce zabije szybciej, a odrobina rywalizacji między wami będzie doskonałym wstępem do wspólnych zabaw w sypialni.

III. Kobieta, z którą będziesz się widział lubi górskie wędrówki? Zabierz ją na rzadko uczęszczany szlak, o którego istnieniu mogła nie mieć zielonego pojęcia! Z pewnością zaimponujesz jej swoją uważnością i znajomością świata, dzięki czemu bardzo szybko się do Ciebie przekona.

IV. Partnerka, z którą idziesz na randkę lubi imprezować? Weź ją na dzikie party na plaży lub lekcję szalonej salsy czy samby z instruktorem. Wspólny taniec zmniejszy dystans między wami i pokaże Ci, jak dogadacie się w alkowie. Nie martw się, jeśli jesteś tanecznym beztalenciem – ważne, żebyś był sobą i bawił się równie świetnie, jak ona.

V. Nie masz żadnego punktu odniesienia, który zainspirowałby Cię do zaplanowania oryginalnej randki? Poszukaj pomysłów w sobie i pokaż się z najlepszej strony. Jeśli potrafisz świetnie grać w tenisa, weź ją na kort i daj jej fory podczas rozgrywki. Jeżeli uwielbiasz sztukę, zaproponuj jej udział w wernisażu ulubionego artysty i pozwól jej wybrać dzieło, które kupisz tego samego wieczoru. Bądź kreatywny!

Oklepane spotkanie w restauracji, kawiarni czy kinie z pewnością nie zrobi wrażenia na kobiecie, z którą zamierzasz się spotkać. Spróbuj zaplanować pierwszą randkę inaczej i pokaż, że jesteś wyjątkowym facetem. Powodzenia.

Nie masz jeszcze konta na najlepszym portalu sponsoringowym w sieci?

Załóż konto Goldbikiniclub

, Randka inna niż wszystkie

Powodzenia.