Randka idealna. Jak to zrobić? Część II

Randka idealna. Jak to zrobić? Część II

W poprzedniej notce przedstawiono cztery porady, aby Twoja randka była idealna. To był tylko przedsmak tego, co możesz zrobić, aby zachwycić Twoją randkową partnerkę. Jest jeszcze kilka dobrych sposobów na zostawienie po sobie wyjątkowego wrażenia i niezatartych wspomnień w głowie każdej kobiety. Oto kolejne cztery tricki dla Ciebie:

Przejmuj inicjatywę, ale z wyczuciem.

Większość kobiet lubi, gdy mężczyzna przejmuje inicjatywę – umie nadać relacji tempo, zaproponować kolejny krok, zbliży się – jednak musi się to odbywać przy dostrzeżeniu i zrozumieniu potrzeb kobiety, z wyczuciem. Jeśli kobieta sygnalizuje, że na coś nie ma ochoty, nic na siłę. Nie wywieraj presji.

Nie pokazuj jej od razu, że już Cię zdobyła.

Każdy bardziej zaintrygowany jest tym, czego nie może mieć. Nie oznacza to, że powinieneś ostentacyjnie okazywać jej brak zainteresowania, ale też nie deklaruj od razu miłości aż po grób. Relacja powinna rozwijać się w sposób naturalny, w swoim tempie. Warto by druga osoba musiała się trochę napracować, zanim Cię zdobędzie. To będzie miało dla niej o wiele większą wartość.

Dobre wrażenie bez względu na wszystko

Jeżeli randka była udana, nie pozwól z niej wyjść kobiecie z przekonaniem, że nie jesteś nią zainteresowany. To sprawi, że nie będzie miała ochoty na kolejne spotkanie z Tobą. Ważne, żeby ze spotkania wyszła zadowolona, czuła się akceptowana i doceniana. Jeśli między Wami pojawiła się chemia, dobrym pomysłem będzie buziak na pożegnanie. Podczas randki warto prawić kobiecie komplementy, ale tylko szczerze i wtedy, gdy naprawę mają dla Ciebie wartość.

Nie wszystko przed randką da się się przewidzieć

Może być tak, że podczas randki dojdziesz do wniosku, że kobieta, z którą się umówiłeś, z jakiegoś powodu Ci jednak nie odpowiada. W takiej sytuacji bądź dla niej uprzejmy, powstrzymaj się od złośliwości, poświeć jej trochę czasu – skoro już się spotkaliście, możecie wypić razem kawę, to Cię dużo nie kosztuje. Jednocześnie w żaden sposób nie sugeruj jej zainteresowania, nie rób złudnych nadziei.