, Przyjaźń z kobietą. Czy to ma sens?

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Przyjaźń z kobietą. Czy to ma sens?

Przyjaźń to niezwykła, ludzka więź. Oparta na zrozumieniu, szczerości i zaufaniu. Przyjacielem staje się człowiek, któremu bezgranicznie się wierzy, który wspiera i pomaga w każdej sytuacji. O ile przyjaźń pomiędzy osobami tej samej płci jest częsta, to mieszane pary przyjaciół trudniej znaleźć. Czy rzeczywiście możliwa dla mężczyzny jest przyjaźń z kobietą. Czy to ma sens? Czy osoby przeciwnej płci mogą zostać przyjaciółmi i całkowicie wyzbyć się względem siebie podtekstów erotycznych? Takie relacje zdarzają się, ale nieczęsto.

Przyjaźń w związku między kobietą a mężczyzną.

Nie ulega wątpliwości, że kobieta i mężczyzna mogą zostać przyjaciółmi. Jednak, aby tak się stało, muszą zostać spełnione pewne warunki, które są wręcz konieczne w takiej damsko-męskiej relacji. Przyjaźń pomiędzy kobietą, a mężczyzną ma sens, a wręcz jest wskazana, kiedy oboje tworzą udany związek.

Przyjaciele o innych orientacjach? Tak.

Przyjaźń możliwa jest także, kiedy to parę przyjaciół tworzy kobieta i mężczyzna o skłonnościach homoseksualnych. Pomiędzy nimi nie będzie niedomówień na tle seksualnym. Każde z nich będzie wnosiło do przyjaźni cenne wartości, wzajemne zrozumienie, poświęcenie i zaangażowanie, a przyjacielskie relacje pomiędzy nimi na pewno będą satysfakcjonujące dla obojga.

Twoja partnerka ma przyjaciela? Lepiej uważaj!

Nieco inaczej wyglądają przyjacielskie więzi singli lub osób, z których to tylko jedna z nich ma partnera. W takich relacjach często do głosu dochodzi seksualny pociąg i nietrudno przekroczyć cienką granicę przyjaźni. Nawet jeśli początkowo nic nie zapowiada, że taka relacja może się przeobrazić w coś więcej. Kłopoty w związku, chwilowy kryzys czy brak bliskości mogą szybko zaowocować intymnością, która niewątpliwie odbije się na przyjaźni.

Jesteś singlem? Duża szansa, że Twoja przyjaciółka stanie się Twoją kobietą.

Przyjacielska więź pomiędzy singlami różnej płci może również nie przetrwać, kiedy w pewnym momencie zaczynają oni zauważać, że ich przyjaciel to nie tylko powiernik tajemnic, ale także osoba atrakcyjna seksualnie. Zwłaszcza jeśli w ich życiu codziennym brakuje bliskości i intymności. W takiej sytuacji wcześniej czy później przyjaciel stanie się obiektem pożądania.