szukam sponsora dziewczyn dostaje prezenty

Przyjaźń damsko-męska

Na temat tego, czy platoniczna przyjaźń, pozbawiona jakiegokolwiek podtekstu seksualnego, może istnieć pomiędzy kobietą a mężczyzną, istnieją sprzeczne opinie. Dla wielu osób prawda jest jedna: kobieta i mężczyzna nie mogą się przyjaźnić tak po prostu, bez podtekstów. Wcześniej czy później, pewnie dojdzie między nimi do sytuacji, w której jedna ze stron poczuje coś więcej i będzie chciała trochę bardziej się zaangażować. Zresztą kino czy literatura pełne są właśnie takich historii. Z drugiej strony mnóstwo ludzi sądzi, że taka platoniczna relacja jest jak najbardziej możliwa, a kobieta i mężczyzna często potrafią przyjaźnić się z osobą latami, a nigdy nie dochodzi między nimi nawet do niewinnego pocałunku. A zatem jak jest naprawdę? I tak, i tak. Wszystko zależy od konkretnej pary ludzi.

Czy istnieje przyjaźń bez podtekstów seksualnych pomiędzy kobietą a mężczyzną

Z pewnością łatwiej jest, by relacja zachowała czysto platoniczny charakter, jeżeli obydwie strony są zaangażowane w związek z kimś innym. Wtedy nie myśli się o swoim przyjacielu czy przyjaciółce, jako o potencjalnym kimś, z kim można byłoby stworzyć związek, czy nawet założyć rodzinę. Poza tym można przyjaźnić się i kumplować na takich zasadach, że razem wychodzi się na przykład do pubu czy na dyskotekę. Dwie strony mogą się zatem naprawdę lubić, fajnie spędzać ze sobą czas, niekoniecznie przy tym chodzić do łóżka. Tak też czasami bywa w przypadku ofert sponsoringu, chociaż większość osób kojarzy sponsoring z seksem. Niekoniecznie musi to tak wyglądać. Duży portal sponsoringowy, jakim jest goldbikiniclub.com, pełen jest właśnie takich ofert. Mężczyźni albo kobiety szukają kogoś do towarzystwa, po to by wyskoczyć razem i pogadać, albo wybrać się na firmową imprezę. Być może nie narodzi się z tego ani wielka miłość, ani wielka przyjaźń, ale ludzie zwyczajnie będą spędzać razem fajnie czas. W dzisiejszych czasach naprawdę sporo osób poznaje swoją bratnią duszę właśnie przez sieć.

Kiedy przyjaźń może przerodzić się w miłość

Czasem jednak przyjaźń pomiędzy dwiema osobami przeradza się w miłość. Nigdy nie wiemy, kiedy dosięgnie nas strzała Amora, a najczęściej dzieje się to w zupełnie nieoczekiwanych momentach. Tak też bywa z przerodzeniem się przyjaźni w miłość. Niektóre pary wcześniej kumplowały się przez wiele lat, by po jakimś czasie odkryć, że zwyczajnie nie potrafią bez siebie żyć. Życie pisze bowiem różne scenariusze i trudno jest szufladkować wszystkich i wkładać do jednej kategorii. Bez wątpienia kumplują się i przyjaźnią ze sobą ludzie wzajemnie dla siebie atrakcyjni, czy to w znaczeniu wyglądu, czy po prostu charakteru i zainteresowań, a to zawsze jest dobry grunt, by ta relacja przerodziła się w relację miłosną.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również