jak znaleźć sponsora

Gdzie poznać bogatego faceta?

Książę z bajki, którego pałac zdobiony jest złotem i marmurem, a on sam przemieszcza się wyłącznie na najpiękniejszym i najdroższym białym rumaku. Każda księżniczka – jak i wieśniaczka – marzyła, żeby to właśnie taki mężczyzna zawalczył o jej względy i zaprosił ją do swojego świata, a także dał możliwość czerpania ze swojego bogactwa. Jako małe dziewczynki, niezbyt byłyśmy świadome tej ekonomicznej strony owej bajki. Jednak, gdy coraz bardziej zaczęłyśmy zdawać sobie sprawę, jak ważne w życiu są pieniądze, i jak duży mają one wpływ na naszą codzienność, nasze marzenia oraz priorytety względem „księcia”, odrobinę się zmieniły.

Kobiety to materialistki?

Niegdyś piękny i szlachetny. Dziś może mniej urodziwy i już nie tak idealny, jak w naszych marzeniach. Najlepszy partner dla dorosłej kobiety to już nie „książę z bajki”, a ktoś kto jest doświadczony, zaradny i może jej zapewnić bezpieczeństwo. Można by powiedzieć, że kobietom zależy tylko na pieniądzach. Jednak byłoby to stwierdzenie nieprawdziwe. Świadomym siebie i świata kobietom zależy na tym, aby mieć partnera, na którym mogą polegać, który zapewni im godne życie. A jakoś tak się składa, że owa zaradność i bezpieczeństwo idą w parze z ustabilizowaną sytuacją zawodową i ciągle rosnącym kontem bankowym. Bo mężczyzna, który odnosi sukcesy w pracy, jest kimś komu daleko od bycia nieudacznikiem. Budzi podziw nie tylko w swoim środowisku, ale również rozmiękcza serca kobiet. I nie do końca ze względu na imponujące sumy, jakie gromadzi na koncie, ale raczej swoją charyzmę, siłą i wolą walki.

Dlatego wyniki wyszukiwania takich haseł jak: „szukam partnera”, „jak znaleźć sponsora” „bogatego szukam” są naprawdę spore. Kobiety często nie wiedzą, gdzie szukać swojego partnera dlatego często szuka opinii na forach lub szuka sponsora na stronach do tego przeznaczonych.

seks randki

Czy kobiety, które chcą mieć bogatych mężów, możemy nazywać materialistkami?

A czy mężczyzn, którzy chcą mieć piękne żony, możemy nazywać nieczułymi gnojkami? Oczywiście, że nie! To zwyczajnie czysta biologia. Kobiety naturalnie chcą wiązać się z facetami, którzy są zaradni i zadbają o ich bezpieczeństwo – aby przyszłe potomstwo miało największe szanse na przetrwanie. A mężczyźni, chcą mieć piękne partnerki, gdyż ich uroda świadczy poniekąd o ich zdrowiu (przynajmniej tak biologia im podpowiada) – dzięki czemu swoje geny będą mogli przekazać potomstwu, które ma większą szansę na przeżycie.

Dlatego powinniśmy przestać przezywać się materialistami, czy egocentrykami, a także przestać się oszukiwać, że jakoby ktoś kto wybiera sobie niezaradnego mężczyznę, czy niedbającą o siebie kobietę, jest bardziej szlachetny od tego kto mówi prosto z mostu o tym, czego oczekuje od swojego partnera.

Gdzie poznać bogatego faceta?

Jeśli chcesz znaleźć bogatego faceta dla siebie, to powinnaś zacząć bywać w miejscach, w których pojawiają się interesujący Ciebie mężczyźni. Oczywiście dostęp do takich lokacji może być dla Ciebie utrudniony. Jednak nie martw się! Dzięki współczesnej technologii, nie musisz nawet wychodzić z domu, aby poznać fajnych ludzi.

Alternatywnym miejscem, gdzie możesz poszukiwać nowych znajomych jest portal randkowy. I jasne, rozumiemy, że możesz podchodzić do tego pomysłu z odrobiną dystansu. W internecie jest wiele ludzi, którzy podszywają się pod kogoś, kim nie są. Jednak większość osób, które poszukują znajomości przez sieć, to zwyczajni ludzie. Tacy, jak Ty.

Oczywiście najczęściej słyszymy o sytuacjach, w których to poznanie kogoś przez Internet nie kończy się najlepiej w rzeczywistym życiu, ale ze względu na naturę mediów (sensacja klika się lepiej), to właśnie te niepozytywne historie trafiają na nagłówki, a wiele pozytywnych pozostaje niedoceniona. Prawda jest taka, że tysiące osób poznają się dzisiaj przez Internet. I z tych właśnie znajomości wywiązują się relacje na długie lata.

Rozumiemy oczywiście Twoje obawy, dlatego jeśli chcesz się dodatkowo zabezpieczyć – co jest oczywiście wskazane – korzystaj z portali, które weryfikują swoich użytkowników. Dla przykładu portal sponsoringowy:

to miejsce, w którym zazwyczaj należy podać o sobie nieco więcej informacji. Jeśli coś wydaje Ci się podejrzane, to nie kontynuuj znajomości z takim delikwentem. Pamiętaj, że poznając nową osobę, zawsze na pierwsze spotkania należy umawiać się w miejscach publicznych.