Pokonanie mentalnych barier

Pokonanie mentalnych barier

Badania przeprowadzone na uniwersytecie w Indianie potwierdzają 70% facetów to analfabeci, jeżeli chodzi o język ciała kobiet. Co drugi facet interpretuje zwykły uśmiech kobiety jako zachęte do rozpoczęcia znajomości. Traktują go jako potwierdzenie złudnej myśli „leci na mnie”. Niestety takie uśmiechy kobiet, poza uprzejmością, kompletnie o niczym nie świadczą.

SYLWETKA

Rozluźniona pozycja ciała to sygnał, że jest na tak. Jeśli jednak jest wyprostowana- zacznij się obawiać!. Stres pobudza centralny układ nerwowy, co skutkuje przyspieszonym tętnem i napięciem mięśni całego ciała. Wyprostowana sylwetka u kobiety może świadczyć o złym samopoczuciu, w kontakcie z Tobą.Jak wiadomo,pewnym sygnałem wysyłanym przez kobiety jest subtelne unoszenie rąk tymsamym.. eksponowanie talii.

OCZY

Długie spoglądanie w oczy rozmówy wynika z jej zainteresowania twoją osoba, lecz częste mruganie nie jest dobrą oznaką. Może być tobą znudzona lub może też kłamać. Podobnym sygnałem jest pocieranie nosa. Być może flirtuje z Tobą tylko po to, by zrobić na złość swojemu chłopakowi. Pochylenie głowy i delikatne odgarnięcie włosówz szyi to znak, ze z tobą flirtuje. Oczywiście pod warunkiem, że to właśnie na Ciebie patrzy, wykonując ten ruch.

WŁOSY

Na ogół przyjęto, że zabawa włosami to podstawowy sygnał zainteresowania drugą osobą. Ale patrz uważnie! Jeśli nerwowo bawi się włosami, spina je po czym zaraz rozpuszcza to wyraz napięcia. Chce by to spotkanie jak najszybciej dobiegło końca. Natomiast pieszczotliwe nawijanie sobie loków na palec to z pewnością sygnał zachęty.