Perwersyjne wczasy – gdzie?

Perwersyjne wczasy – gdzie?

Perwersyjne seks wakacje

Celem wielu wakacyjnych podróży dużej grupy osób są miejsca, gdzie można wypocząć oraz opalać się na piaszczystej plaży. Jednak tak konwencjonalne wakacje nie zadowalają już niektórych ludzi. Często wielu turystów poszukuje miejsc, gdzie mogliby spędzić doskonałe perwersyjne seks wakacje. Zatem jeżeli również marzymy o takich przygodach, gdzie warto się udać?

Perwersyjne wakacje w Stanach Zjednoczonych

Z pewnością miejscem, gdzie znajdziemy najwięcej ofert dotyczących perwersyjnych seks wakacji są Stany Zjednoczone. To właśnie tam seks turystyka jest bardzo popularna i najbardziej się rozwija. Jeżeli nasza partnerka ma tego typu fantazje i pragnie spędzić noc w pokoju, który związany jest z BDSM, powinniśmy zabrać ją do Los Angeles. Noc w takim pokoju kosztuje 400$, jednak zdecydowanie będą to niezapomniane przeżycia. W takim miejscu stworzono pokój przypominający lochy. Wyposażony został w różnego rodzaju zabawki erotyczne, także odpowiednie gadżety, które zaspokoją nawet najbardziej wybujałe fantazje erotyczne.

Atrakcyjne miejsca, w których spełnimy nasze seksualne fantazje

Jednak jeśli nasze wakacje chcemy spędzić nieco bliżej naszego kraju, powinniśmy zdecydować się na wizytę w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam możemy znaleźć gabinet Eileen Yaghoobian, która przeleje na kartkę papieru nasze seksualne fantazje. Lokal znajduje się w samym centrum Londynu. Jego właścicielka na podstawie naszych fantazji może ułożyć dla nas nawet najbardziej perwersyjny scenariusz. Co więcej, na jego podstawie w późniejszym czasie możemy sami odegrać w nim główne role. Czyż nie brzmi to zachęcająco?

Warto pamiętać, iż letnie wakacje wbrew pozorom nie muszą być wcale nudne. Jeżeli decydujemy się na urlop w lecie i chcemy spełnić swoje wszystkie seksualne fantazje, nie musimy lecieć na nudny urlop do ciepłych krajów. Warto znaleźć miejsce, które będzie doskonałe na perwersyjne wakacje. Obecnie tego typu ofert możemy znaleźć w internecie bardzo wiele, wystarczy tylko spełnić swoje marzenie i dobrze poszukać.

 

Literatura:

[1] https://www.pastemagazine.com/articles/2016/02/10-sex-positive-destinations-from-kinkbnb.html

[2] http://www.ckm.pl/seks/perwersyjne-wakacje,16463,1,a.html