Oryginalna randka – kilka dobrych pomysłów

Oryginalna randka – kilka dobrych pomysłów

Jeśli sobotni wypad do pizzerii, kolacja przy świecach czy wyjście do klubu to za mało, oznacza to, że trzeba przełamać rutynę i spędzić czas z kobietą w nieco bardziej oryginalny sposób. Przeżyj zatem wyjątkowe chwile na randce w ciekawych miejscach, które miło wspominać będzie można przez wiele lat!

Randka na dachu

Romantyczne chwile spędzone na wysokości mogą być niezapomnianym przeżyciem. Wystarczy znaleźć odpowiednie miejsce, zabrać niezbędne rzeczy i cieszyć się we dwoje światłami miasta, które oglądać można z dużej wysokości. Jeśli trudno znaleźć miejsce, które miałoby otwarte wejście na dach, warto poszukać kawiarni lub restauracji, która znajduje się na dachu jakiegoś wysokiego budynku.

Samoloty

Jeśli oboje lubicie podróże, pomysł ten z pewnością może przypaść do gustu. Nie zawsze jest czas na daleki wypad, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby oglądać samoloty! Wybierzcie się w okolicę najbliższego lotniska i znajdźcie ciekawe miejsce, z którego będzie można obserwować startujące samoloty. Lotniska zlokalizowane są najczęściej poza miastem, dlatego z łatwością można znaleźć zieloną przestrzeń, gdzie będzie można rozłożyć kocyk. Przy dźwiękach tych wielkich maszyn, nie tylko można będzie podziwiać loty, ale także pozwoli to na wspólne snucie marzeń, a może i planów, związanych z najbliższym wspólnym wyjazdem.

Przypadkowe miejsce

Podróż w nieznane zawsze jest ekscytująca, zwłaszcza, gdy wybiera się na nią z drugą połówką. Możliwości jest wiele. Można na przykład wsiąść w samochód, wyruszyć w nieznane i zatrzymać się w ciekawym miejscu. Dobrym pomysłem na randkę jest również wybranie się na dworzec i zakupienie biletu na przypadkowy pociąg.

Wschód słońca

Randka przy zachodzie słońca to zbyt popularny pomysł, dlatego warto spróbować czegoś nieco innego. Bowiem wcale nie jest powiedziane, że wschód słońca nie jest romantyczny. Przeciwnie, planując randkę przy wschodzie słońca nie tylko ujrzeć można wspaniałe widoki, ale również można przeżyć kilka dodatkowych przygód. Nikt bowiem nie lubi zrywać się z łóżka z samego rana, dlatego taka randka może zacząć się już w nocy. Najlepszym pomysłem jest spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy i jazda na najbliższą plażę. Jeśli nie ma takiej możliwości, można po prostu pozwiedzać nocą miasto, a następnie tuż przed wschodem słońca wybrać się na najbliższy most lub wzgórze.