O czym myślą kobiety w czasie seksu?

O czym myślą kobiety w czasie seksu?

O czym myślą kobiety w czasie intymnego zbliżenia z ukochanym? Wydawać by się mogło, że myślą o przeżywanej właśnie rozkoszy, i niczym więcej. Ewentualnie o tym jaką pozycję przyjąć w następnej kolejności lub o najbardziej upragnionej przez panów myśli, czyli: „Nigdy nie było nie było mi tak dobrze, jak z nim”. Ale to tylko pozory. Oto lista myśli, które najczęściej przewijają się przez kobiecą głowę w „tej chwili”.

LISTA ZAKUPÓW

To może nieco szokować, ale kobiety w trakcie miłosnych uniesień naprawdę zastanawiają się nad tym, co kupić nazajutrz na obiad. Nie tylko nad tym, bo na liście ich rozmyślań znajdują się także te tak przyziemne myśli, jak plan wyszorowania wanny czy zrobienia pedicure. Wszak kobieta wielozadaniową jest.

KOLOR SUFITU

O czym jeszcze kobieta myśli podczas seksu? Jeśli nad łóżkiem nie wisi wielkie lustro – kobiecą głowę rozproszyć może nagła myśl o konieczności przemalowania sufitu. Kobiety dobrze jednak wiedzą, że warto zaczekać z wyjawieniem takich planów. Przynajmniej do chwili gdy partner, zaspokojony i odprężony, zakończy łóżkowe działania. Teraz więc, gdy Twoja kobieta wspomni o zmianie koloru sufitu zaczniesz się zastanawiać, kiedy wpadło jej to do głowy…..

ZABEZPIECZENIE

Choć „w tych sprawach” każdej kobiecie marzy się iść na żywioł, to w gruncie rzeczy większość z nich w trakcie miłosnych uniesień rozmyśla o tym, czy aby na pewno zażyły rano pigułkę antykoncepcyjną. Od strachu przed ciążą nie są wolne nawet te kobiety, których partner używa tak namacalnego zabezpieczenia, jakim jest prezerwatywa.

„NIECH ON JUŻ SKOŃCZY!”

Czasem i tak bywa, zwłaszcza jeśli kobieta już osiągnęła szczyt rozkoszy, ale jej kochanek nie zdradza objawów szybko zbliżającego się końca. To jest właśnie ten moment, kiedy w ciele kobiety opada poziom hormonów, łatwo za to o wzrost poziomu zniecierpliwienia.

„ACH, JAK PRZYJEMNIE!”

Na pocieszenie pozostaje stwierdzić, że podczas znakomitej większości intymnych spotkań z ukochanym, kobieta myśli o przeżywanej właśnie rozkoszy. Co więcej – intensywnie rozmyśla o tym, czy jej partnerowi jest równie dobrze jak jej, i jak te doznania jeszcze poprawić. Co nie przeszkadza jej równocześnie kontemplować na temat sterty ubrań do wyprasowania, leżących na fotelu obok łóżka.

Zastanawialiście się panowie, o czym kobieta myśli podczas seksu? Teraz macie już ogólny zarys sytuacji. Tylko od was zależy, czy wasza kochanka będzie miała w łóżku czas na takie przyziemne rozmyślania.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również