, Najlepsze patenty na podryw w wakacje. Część II

Najlepsze patenty na podryw w wakacje. Część II

W poprzedniej notce przedstawiliśmy nasze sprawdzone patenty na podryw w wakacje. Jeżeli poprzednio nie odnalazłeś tej złotej rady dla Ciebie, to nie martw się, w zanadrzu mamy jeszcze kilka. Być może któraś z nich pozwoli Ci zdobyć to czego tak bardzo pragniesz. To zaczynamy.

Nie bądź nachalny

Kobiety lubią czuć się adorowane, jednak żadna nie lubi nachalności. Dlatego podrywając, nie bądź nachalny. Postaraj się zwrócić na siebie uwagę kobiety, zainteresuj ją sobą, ale nie narzucaj się. Większość kobiet chętnie nawiąże znajomość z pewnym siebie, intrygującym mężczyzną – żadna nie poleci na desperata, od którego się trzeba oganiać.

Okaż jej szacunek

Traktuj kobietę z szacunkiem. Nawet jeśli bardzo podniecają Cię jej kształty w skąpym bikini, nie wpatruj się nachalnie. Nie pokazuj, że traktujesz ją jak kolejną okazję do podboju. Jeśli będzie ku temu okazja, pokaż, że może na Ciebie liczyć, zaproponuj swoje wsparcie. W ten sposób na pewno zyskasz w jej oczach. Jeżeli od razu wyczuje, czego od niej chcesz jesteś spalony, Musisz zachować pozory!

Wyczuj kobietę

Każda kobieta jest inna. Niektóre są bardzo bezpośrednie, inne nieśmiałe i introwertyczne. Z każdą możesz nawiązać interesującą znajomość, pod warunkiem, że będziesz potrafił ją „wyczuć” – zwrócisz uwagę na jej charakter i sposób bycia i będziesz umiał się do niego dopasować. Niektóre mogą onieśmielać Ciebie, inne będą potrzebowały nieco czasu, żeby się otworzyć. Pamiętaj, że za każdym razem podstawą udanej relacji jest kontakt i wzajemne zrozumienie. Dlatego też nie skupiaj się na sobie, na prowadzeniu monologów, które dla kobiety mogą być mało interesujące. Zamiast tego słuchaj, co ona ma do powiedzenia i okazuj zainteresowanie.

Zaproponuj spotkanie później

Jeśli rozmowa Was wciągnęła, nie pozwól na to, by kontakt się urwał. Zaproponuj późniejsze spotkanie – możesz na przykład opowiedzieć o klubie w pobliżu i zaproponować, byście wybrali się tam razem wieczorem albo zasugerować, że z chęcią oprowadzisz ją po okolicy i pokażesz najciekawsze zabytki. Wymieńcie się numerami telefonu i możesz próbować dalej szczęścia.