Najlepsze miejsca na wakacje latem w Europie

Najlepsze miejsca na wakacje latem w Europie

Zastanawiasz się, gdzie w tym roku wybrać się ze swoją piękną kobietą? Jak ją zaskoczyć swoją pomysłowością i umiejętnością podejmowania trafnych decyzji. Co jest teraz modnym wyborem na wakacje? My pomożemy Ci w tym wyborze podpowiadając kilka dobrych destynacji na wakacyjne wyprawy w Europie.

1.Santorini – 100 % Grecji

To miejsce idealnie oddające grecki klimat. Białe, kamienne domki usytuowane na wzgórzu, a to wszytko na tle morza. Możesz połączyć tutaj słodkie lenistwo z aktywnym wypoczynkiem. Na Santorini są fajne miejsca do uprawiania sportów wodnych takich jak: windsurfing, żeglarstwo czy nurkowanie. Aktywna sportsmenka będzie zadowolona z takiego wyboru. A może Ty też zakosztujesz wodnych aktywności i bez pamięci się w nich zakochasz?

2. Korsyka – rajskie plaże

Najpiękniejsze plaże morza śródziemnego – biały piasek i krystalicznie czysta woda. Dookoła plaż rozciągające się pasma górskie, których wysokość osiąga nawet 3000 m.n.p.m. Jeżeli Twoja wybranka kocha jazdę konną to miejsce idealne dla niej. Na Korsyce jest 2 tys km szlaków dla amatorów tego sportu. Te wszystkie atuty tworzą niesamowity, jedyny w swoim rodzaju klimat, który doceni każda kobieta. Romantyczne spacery lub przejażdżki w takiej scenerii pozostaną na zawsze we wspomnieniach Twoich i jej.

3. Positano – włoski luksus

Jedno z najpiękniejszych nadmorskich, włoskich miasteczek. Zachwyca śródziemnomorską zabudową, cudownymi ogrodami, kwiatami, romantyczną plażą, i włoskimi klimatycznymi kawiarniami. Specyficznego klimatu temu miejscu nadaje wszechobecna atmosfera luksusu. Positano to miejsce piękne, uwielbiane przez bogaczy z całego świata.

4. Dubrownik – miejsce z ciekawą historią

Najbardziej popularne w Chorwacji miejsce wypoczynku. Cudowne widoki, świetny klimat oraz bogate dziedzictwo kulturowe sprawiają, że co roku tłumy turystów odwiedzają Dubrownik. Wizytówką tego miejsca są zabytkowe Mury okalające miasto, które mają 2 km i są wysokie na 25 m. Twoja kobieta jest miłośniczką Gry o Tron? Zabierz ją do Dubrownika i oprowadź po mieście, w którym nakręcono ten serial.

5. Monako – raj dla bogaczy

Kraj cieszący się mianem jednego z najdroższych. Europejski raj podatkowy dla każdego. Najbardziej ekskluzywne na riwierze miejsce. Plaża, słońce i jachty jakich nie zobaczysz nigdzie indziej. Każdy zna i słyszał o tym malutkim, wyjątkowym państwie. Twoja wybranka więc na pewno doceni Twój szlachetny gest w postaci wakacji w tym miejscu, które do najtańszych nie należą.

Chciałbyś zabrać swoją wybrankę na wakacje w miejsce poza Europą? Zobacz tutaj.