Najlepsze hotele – Wrocław

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Najlepsze hotele – Wrocław

Wrocław to obowiązkowy przystanek na mapie Polski. Warto wybrać to miasto na romantyczny weekend, jak i szalony wypad w męskim gronie. Gwarantujemy, że żaden imprezowicz, ani romantyk nie będzie zawiedziony. Przepiękny rynek ze słynną fontanną, liczne wąskie i przeurocze przejścia, krasnale, Panorama Racławicka i nieco dalej od centrum miasta ZOO, to właśnie esencja Wrocławia. Planując wyjazd do tego niezwykłego miasta warto wybrać opcję kilkudniową i jeden z najlepszych hoteli we Wrocławiu.

1) Art Hotel – 5 gwiazdek ‚”Nocleg w samym sercu Wrocławia”
Art Hotel zlokalizowany jest przy ulicy Kiełbaśniczej, skąd jest zaledwie kilkadziesiąt metrów od wrocławskiego rynku. Umiejscowiony w odnowionej VIX- wiecznej kamienicy. Ceny w tym hotelu rozpoczynają się od 200,-zł w pokoju jednoosobowym (standard), około 490,-zł zapłacimy za pokój Superior i 850,-zł za apartament. Każdy z pokoi urządzony w nowoczesnym stylu z zachowaniem elementów poprzednich epok- drzwi czy stropów. Ściany hotelu zdobią grafiki, obrazy wrocławskich artystów. Jednak Art Hotel to także pyszna regionalna kuchnia, oferująca specjały pod nazwą Dawny Smak Wrocławia.

2) Hotel Jana Pawła II – 5 gwiazdek „Ostrów Tumski Wita” 
Hotel Jana Pawła II zlokalizowany jest w najstarszej dzielnicy Wrocławia, wyjątkowej i niezwykle pięknej, na Ostrowie Tumskim. Hotel oferuje przepiękne, klasycznie urządzone wnętrza, przestronne klimatyzowane pokoje, idealne do pracy i wypoczynku. Goście do wyboru mają pokoje jedno, dwu i trzyosobowe oraz apartamenty, których ceny wynoszą odpowiednio 240,-zł, 260,-zł, 300,-zł i 500,-zł. Restauracja Katedralna to świeże, smaczne, niezwykle urozmaicone dania oraz absolutnie zachwycający wystrój wnętrza.

3) Hotel Sofitel Wrocław Stare Miasto – 5 gwiazdek „Luksus w samym centrum miasta”
Hotel Sofitel należący do grupy Accor Hotels to prawdziwa perełka oferująca swoim gościom szeroko rozumiany luksus. A wszystko to na ul. Świętego Mikołaja, zaledwie parę kroków od wrocławskiego rynku. Hotel posiada do dyspozycji gości 205 pokoi w trzech klasach: Classic, Superior oraz Luxury, a także apartamenty. Ceny rozpoczynają się od 606 ,-zł za dobę w jednoosobowym pokoju typu Classic, 671,-zł za Superio czy 931,-zł za apartament. Ponadto na terenie Hotelu znajdują się dwie restauracje i bar, centrum fitness.

4) Hotel Grape – 5 gwiazdek „Wypocznij w otoczeniu zieleni”
Oddalony od centrum miasta o około 3 km Hotel Grape to prawdziwa oaza ciszy i spokoju. Goście mają do wyboru 4 rodzaje pokoi: Superior (w cenie od 90 EUR/ dobę pokój jednoosobowy), Prestige (114 i 137 EUR za pokoje jedno- i dwuosobowe), Royal (dwuosobowy pokój to koszt 148 EUR/ dobę) i Apartamenty (od 210 EUR), których nazwy związane są z najlepszymi winami wytwarzanymi z winogron. Hotel oferuje także prywatne spa, niesamowite doznania kulinarne oraz biblioteczkę win opierającą się na trzech kryteriach: Smakach Natury, Miłości i Luksusu.

5) Hotel Haston City – 5 gwiazdek „Zwiedzaj w ciągu dnia, odpoczywaj wieczorami”
Hotel Haston City oddalony jest od centrum Wrocławia o około 4 km. Hotel dysponuje pokojami jedno- i dwuosobowymi, których ceny zaczynają się od 220,-zł oraz małymi, ekskluzywnymi apartamentami w cenie od 430,-zł. Klasyczne wnętrza, minimalizm, ale komfort i wygoda to główne zalety pokoi Hotelu. Oczywiście Hotel Haston City to także restauracja oferująca wyjątkowe dania kuchni regionalnej i kuchni świata.

Najlepsze hotele we Wrocławiu to dziś przede wszystkim dbałość o wypoczynek gości na wszelkich możliwych polach. Noclegi, wyżywienie, atrakcje turystyczne miasta, a nierzadko SPA, fitness czy inne, dodatkowe usługi są na porządku dziennym. Liczne oferty specjalne i rabaty od podanych cen podstawowych zachęcają, by to właśnie w nich spędzić najbardziej urocze noce we Wrocławiu.