Najlepsze hotele – Warszawa

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Najlepsze hotele – Warszawa

Warszawa jest miastem możliwości – praca, studia, spotkania biznesowe, ale i zabytki oraz wieczorne imprezy w klubach – zarówno samemu, z dziewczyną, z żoną czy z kochanką. Gdzie jednak spać podczas weekendowych wycieczek do Warszawy? Oczywiście w najlepszych hotelach w stolicy! Hotelach, które oznaczone są minimum 4 gwiazdkami! Zapraszamy do naszej listy obejmującej najlepsze hotele w Warszawie!

1) Sofitel Warsaw Victoria – 5 gwiazdek

Naszą listę otwiera Sofitel Warsaw Victoria mieszczący się przy ul. Królewskiej 11. Na uwagę zasługują wnętrza hotelu zaprojektowane przez jednego z najbardziej znanych francuskich architektów – Didiera Gomeza. Położenie? Samo centrum – Stare Miasto, Zamek Królewski i Opera Narodowa zaraz obok. Jednocześnie Sofitel łączy miejsce noclegu ze stylową i smaczną kuchnią – restauracją La Victoria Brasserie moderne oraz barem Victoria Lounge. Ceny od około 400,-zł za noc.

2) Sheraton Warsaw Hotel – 5 gwiazdek

Drugi na liście jest występujący również w polskiej kinematografii Sheraton. Przyjazna atmosfera wynikająca z łączenia komfortu oraz nowoczesności w podejściu do każdego odwiedzającego. Lokalizacja przy Placu Trzech Krzyży sprawia, że dostęp do niemal wszystkich atrakcji stolicy jest bezproblemowy. Ceny od około 320,-zł za noc. Sporo?

3) Hotel Bistrol – 5 gwiazdek

Jeden z najdłużej istniejących hoteli w Warszawie – od 1901 roku! Budynek hotelu jest rozpoznawalny przez każdego – neorenesansowa fasada łączona z elementami Art Deco sprawia, że jest to hotel pełen luksusów i przepychu. Ceny pokojów zaczynają się od 400,-zł jednak w przypadku najbardziej luksusowych apartamentów musimy się liczyć z wydatkiem minimum 800,-zł za noc!

4) Warsaw Marriott Hotel – 5 gwiazdek

523 pokoje, w tym 95 luksusowych apartamentów, dwa piętra Executive oraz 2600 metrów kwadratowych przestrzeni konferencyjnych oraz wystawienniczych sprawiają, że jest to miejsce stworzone z rozmachem. Niewątpliwą zaletą hotelu jest bar Panorama Bar and Lounge, który daje nam możliwość podziwiania panoramy Warszawy z 40 piętra.

5) Intercontinental – 5 gwiazdek

Położony w samym sercu miasta, gdzie niemalże można z okna dotknąć ręką Pałacu Kultury i Nauki. Piękny basen, z widokiem na Warszawę umili wczesny wieczór przyjezdnym tuż po zjedzeniu wykwintnej kolacji z kuchni Karola Okrasy. Do wyboru 414 pokoi, a ceny zaczynają się od 500,- zł wzwyż.

Podsumowując, powyższa lista zawiera jedynie 5 najpopularniejszych hoteli w Warszawie, jednak sama stolica oferuje nam ich znacznie więcej – co jednak ważne, każdy z nich jest godny polecenia!