Najlepsze hotele – Katowice

Najlepsze hotele – Katowice

Katowice mogą posłużyć jako doskonała baza noclegowa. Do wyboru jest wiele niezwykle atrakcyjnych hoteli na najwyższym poziomie, czyli pięcio- i czterogwiazdkowych, w których można miło spędzić czas z kochanką. Oto proponowane najlepsze hotele. Katowice rozpalą zmysły każdej kobiety.

Monopol Katowice (pięć gwiazdek)

To jeden z dwóch pięciogwiazdkowych hoteli w Katowicach, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami. Często wybierany przez pary ze względu na najwyższą jakość pokoi. Najważniejsze jest jednak to, że znajduje się w nim 108 pokoi, przez co zmniejsza się szansa na zostanie zapamiętanym przez osoby, które tam pracują. Możliwość skorzystania z sauny, czy stylowego basenu staną się kolejnymi atrakcjami podczas pobytu we dwoje.

Qubus Hotel (pięć gwiazdek)

Ten ekskluzywny wieżowiec zapiera dech w piersi i pomaga zdobyć każdą kobietę. Oprócz luksusowych pokojów z widokiem na miasto można skorzystać z restauracji sushi, czy też salonu SPA, które mieszczą się w tym samym budynku. Po upojnej nocy istnieje możliwość zamówienia słynnego śniadania, z którego znany jest Qubus Hotel.

Novotel Katowice Centrum (cztery gwiazdki)

Luksusowy pokój, basen, czy sauna to za mało dla ciebie i twojej kochanki? Zmysłowa kąpiel we dwoje w jacuzzi pobudzi zmysły i sprawi, że czas w tym hotelu stanie się jeszcze bardziej niezapomniany. W dodatku wszystko w rozsądnych cenach.

Best Western Premier Hotel Forum (cztery gwiazdki)

Jeśli kobieta, którą chce się uwieść jest niepewna, oznacza to, że potrzebuje zachęty i planu. Ten hotel oprócz nowoczesnych pokoi, ulokowany jest w pobliżu Parku Śląskiego. Przed upojną nocą można, więc odwiedzić wesołe miasteczko, kolejkę liniową, czy kąpielisko. Po dniu pełnym wrażeń, noc stanie się jeszcze bardziej rozkoszna.

Hotel Diament (cztery gwiazdki)

45 komfortowych pokoi dają pewność spędzenia upojnych nocy z wybraną osobą, którą można poprzedzić kolacją w słynnej już hotelowej restauracji. Dodatkowym atutem jest lokalizacja, gdyż znajduje się on w centrum miasta, gdzie noc jest zawsze młoda.