Młoda, piękna, seksowna. Jak ją zdobyć?

Młoda, piękna, seksowna. Jak ją zdobyć?

Piękna, urzekająca i seksowna – po prostu ideał. Jak zdobyć młodą kobietę, której czar potrafi onieśmielić już na pierwszy rzut oka? Jak sprawić, by zainteresowała się właśnie Tobą? Wbrew pozorom, to nie takie trudne, pod warunkiem, że jesteś nią szczerze zainteresowany. Oto 5 praktycznych sposobów na poderwanie wymarzonej wprost kobiety.

Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś

Nawet jeśli można określić Cię jako osobę „o nienachalnym wyglądzie”, pamiętaj, że bardzo często piękne i seksowne kobiety wybierają na swoich partnerów „brzydali”. Najważniejsze jest zatem, byś w kontaktach z nią pozostawał sobą. Nie bój się porażek, prób i błędów, szukaj, kombinuj, słowem bądź sobą. Nie wstydź się siebie, a i ona nie będzie przed Tobą uciekać. Szybko przekonasz się, jak łatwo możesz przekonać ją do siebie…

Nie komplementuj na siłę

Choć kobiety kochają być traktowane wyjątkowo i obsypywane komplementami, nachalność w tym względzie może być znacznie bardziej męcząca niż zupełny brak komplementów. Spraw jednak, by poczuła się przy Tobie wyjątkowo. Doceń nie tylko jej seksowny wygląd, ale i jej charakter. Kobiety kochają, kiedy docenia się zarówno ich walory fizyczne, jak i te psychiczne. To wygląd i charakter tworzą pełen obraz, nie zapominaj więc o żadnej z tych sfer. Pozostaw ją jednak w pewnym niedosycie i nie zasłodź swojej wybranki… Pamiętaj, że nadmiar słodyczy potrafi zemdlić!

Zaintryguj i sprowokuj

Znajdź wspólne płaszczyzny. Nic nie łączy tak bardzo i nie działa pobudzająco jak wspólna pasja i zainteresowania. Nawet jeśli okaże się jednak, że z pozoru nie łączą was wspólne zainteresowania, doceniaj jej zaangażowanie i zaciekawienie daną dziedziną. Dopytaj, ciągnij za język, poznawaj. Przy okazji podziel się i swoimi zainteresowaniami. Pokaż jej, że jesteś facetem posiadającym swoje hobby, które jest dla Ciebie ważne i które potrafisz dopieścić. Podobnie, jak byłbyś w stanie dopieszczać ją, gdyby i ona została Twoją pasją… To naprawdę działa!

Nie zanudź!

Posiadanie pasji i opowiadanie o niej to jedno, a zanudzenie na śmierć to drugie. Ważne zatem, byś w swoich opowieściach nie przesadził. Warto, by Twoja wybranka miała możliwość przeżycia z Tobą ciekawych chwil. Zabierz ją w jakieś ciekawe miejsce – egzotyczna podroż, czy na narty w alpach będą na pewno interesującym rozwiązaniem. Poznaj w jaki sposób lubi spędzać czas lub o czym marzy, a czego do tej pory z różnych powodów nie zrealizowała. Wspieraj, dopinguj, motywuj. Z pewnością takie podejście się opłaci.

Nie traktuj jej powierzchownie

Piękne i seksowne kobiety bardzo często postrzegane są jak słodkie idiotki. Nie pozwól zatem, by Twoja kobieta poczuła się w ten sposób choćby przez sekundę. Rozbawiaj, rozśmieszaj i rozbrajaj żartem. To dobrze działa w obie strony, bo przecież żart, zwłaszcza ten cyniczny, czy sytuacyjny to dowód inteligencji. Twojej i jej.