, Mity na temat kobiet

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Mity na temat kobiet

Kobiety są nieodzowną częścią społeczeństwa. Odkąd wywalczyły swoje prawa, są na równi traktowane z mężczyznami. Wielu z nas uważa kobiety za słabą płeć. W istocie rzeczy tak nie jest – kobiety potrafią być bardzo silne, agresywne i wytrzymałe, niekiedy nawet wytrzymalsze od mężczyzn. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listą mitów, które krążą na temat kobiet.

1. Kobiety chcą wyglądać ładnie tylko dla siebie

To całkowita nieprawda. Wiele kobiet dba o swój atrakcyjny wygląd, o swoje ubrania, makijaż czy sylwetkę przede wszystkim dla… społeczeństwa. Wiele kobiet po prostu pragnie być zauważona i oceniona pozytywnie przez innych ludzi. Zapewne wiele pań nie wyobraża sobie pójścia do łóżka bez wcześniejszej kąpieli lub chociaż prysznica. Mało która kobieta, mieszkająca w domu sama robi sobie codziennie makijaż. Ale w sytuacji, gdy pod jej dachem mieszka ktoś jeszcze, nie ma problemu z umalowaniem się nawet w niedzielny poranek.

Mity na temat kobiet

2. Kobiety są słabsze od mężczyzn

I to jest nieprawdą. Wydawać by się mogło, że to mężczyzna jest silniejszy pod każdym względem – i fizycznym i psychicznym. Okazuje się jednak, że tak nie jest. Kobiety są znacznie bardziej odporne na głód i pragnienie, więcej kobiet zazwyczaj przeżywało epidemie różnych chorób… Często też okazuje się, że kobiety lepiej znoszą rozstania ze swoimi partnerami. Jedynie masa mięśniowa jest u kobiet zazwyczaj mniejsza, niż u mężczyzn, ale jak widać to nie wszystko.

3. Kobiety uprawiają seks wyłącznie z miłości

Ku zaskoczeniu wielu ludzi, to stwierdzenie również jest mitem. Gdyby tak było, sponsoring by nie istniał, a jak wiadomo, istnieje i ma się całkiem dobrze. Kobieta czasami potrzebuje seksu dla przyjemności, a jeśli może w ten sposób zarobić dodatkowo pieniądze – dlaczego nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Coraz więcej młodych pań wchodzi na portal sponsoringowy, zakłada tam konto i szuka odpowiedniego partnera dla siebie. W ten sposób można poznać ciekawe osoby, a niekiedy taka znajomość może przerodzić się w coś poważniejszego. Rejestrując się na portalu sponsoringowym, warto wybrać taki, który jest sprawdzony i przetestowany przez wielu użytkowników – na przykład goldbikiniclub.com. W przypadku takiej klasy portalu mamy pewność, że nasze spotkania będą bezpieczne.

4. Kobiety nie lubią filmów porno

To kolejny mit. Czasami zdarza się nawet, że kobiety chętniej oglądają takie filmy od mężczyzn, wcielając potem w życie to, co na nich zobaczyły.

Mity na temat kobiet funkcjonują w społeczeństwie od wielu lat. Obserwując zmieniające się społeczeństwo można powiedzieć, że większość z tych mitów będzie sukcesywnie upadać.