Mężczyzna w kuchni, czemu nie?

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Mężczyzna w kuchni, czemu nie?

Każdy z nas powinien potrafić coś ugotować. Zdobycie takiej umiejętności może poprawić pewność siebie, polepszyć zdrowie, oraz zrobić wrażenie na innych, a szczególnie płci pięknej. Wydaje się, że brak mężczyzn w kuchni można złożyć na kark pokutujących stereotypów. Dlaczego sfera kuchni miałaby być przeznaczona tylko dla kobiet? Mężczyźni przecież i tutaj radzą sobie świetnie. Poniżej kilka powodów, dla których warto podjąć to wyzwanie.

Gotowanie jest sexy

Wspólne przygotowywanie posiłku z kobietą może prowadzić do namiętnego zakończenia w sypialni. Panowie uwierzcie, że nic nie robi takiego wrażenia na niewieście jak gotujący mężczyzna. To jest bardzo sexy! Rozbroisz każdą kobietę w sekundę, serwując jej własnoręcznie przygotowaną kolację. Nowoczesne panie nie mają czasu, ani głowy do gotowania więc bycie z mężczyzną, który pomoże, im w tej czynności lub, co najlepsze wyręczy z tego jest nieocenionym atutem.

Mężczyzna w kuchni a niezależność

Niezależność chyba jest tym stanem, który jest niezwykle bliski mężczyznom. Wielu z nich marzy się taki stan lub pragnęliby, aby go utrzymać. Trudno stać się niezależnym, wiedząc do czego służy szlifierka oscylacyjna, nie orientując się jednak do czego służy mikser. Trudno stać się samodzielnym jeśli wciąż musimy liczyć na to, że ktoś inny przygotuje za nas posiłek. Kobiety już od dawna manifestują swoją niezależność, a zatem może czas,aby pojawił się kuchni w mężczyzna.

Z troski o zdrowie i dietę

Wielu mężczyznom zależy na zdrowiu, kondycji fizycznej i ładnej sylwetce. Gotując dla siebie mamy możliwość wyboru najlepszych i świeżych produktów. To my decydujmy o tym co znajdzie się na talerzu. Nie rezygnując z jedzenia w restauracjach i kupowania posiłków przygotowywanych na szybko, ryzykujemy zjadanie mnóstwa ilości konserwantów i produktów wysoko – węglowodanowych. Mężczyzna w kuchni to taki, który wie co je i jak wpływa to na jego organizm.

Przez żołądek do serca

Umiejętność przyrządzania posiłków może się także doskonale sprawdzić podczas okazjonalnych imprez, urodzin, spotkań z przyjaciółmi i bliskimi, ale także wtedy, gdy wymagają tego od nas niezwykłe okoliczności. Ta umiejętność zrobi duże wrażenie na każdym-mama będzie zachwycona, kumple zazdrośni, a koleżanki Twojej wybranki nie będą mogły się nachwalić, jakiego ma cudownego mężczyznę.

Gotowanie to wyzwanie

Kucharzenie może być doskonałym sprawdzianem dla mężczyzn, którzy lubią wyzwania i nie znoszą stanu niewiedzy – dla takich, którym przeszkadza opinia osoby niekompetentnej w jakieś dziedzinie. Wśród najlepszych kucharzy na świecie są właśnie mężczyźni, ludzie cieszący się uznaniem i szacunkiem wielu kręgów społecznych. Dla wielu osób mężczyzna w kuchni to synonim zawodowego perfekcjonizmu i kreatywności.