Krzywdzące stereotypy sponsoringu

Krzywdzące stereotypy sponsoringu

Wiele osób sądzi, że osoby, które decydują się na wsparcie sponsorów, decydują się na przyodzianie maski. I nie chodzi tutaj zupełnie o tą, którą kobiety „wklepują” codzienne w swoje twarze w postaci make-upu. A raczej o maskę w postaci cech charakteru, które nie są ich. Mogłoby się wydawać, że w świecie sponsoringu odnajdą się jedynie kobiety, czy mężczyźni, zepsuci, z niezwykle wysokimi wymaganiami i niecodziennymi pragnieniami. Chyba nie można być dalszym od prawdy.

Sponsoring nie jest taki, jak myślisz…

Aby stać się sugar babe – jak często w tym środowisku określane są osoby sponsorowane – nie musisz być kimś innym niż rzeczywiście jesteś. Nie musisz mieć 175 cm wzrostu, być szczupłym/ą, czy też mieć określonego koloru włosów. Nie musisz dostosowywać się do środowiska. Wyjątkowość i osobliwość sprawia, że wyróżniasz się spośród innych, dzięki czemu możesz zdobyć prawdziwe zainteresowanie wśród sponsorów. Nie ma czegoś takiego, jak uniwersalny typ urody, który spodoba się każdemu. Klony nie są atrakcyjne. Wręcz przeciwnie, ich powtarzalność sprawia, że bardzo łatwo zacząć je postrzegać w kategorii „produktu”, który nie ma nic nowego do zaoferowania. Trudno jest poświęcić takiej osobie więcej czasu i uwagi. Zwłaszcza, gdy jedynie odgrywa swoją rolę. Wbrew pozorom pozerzy wcale nie są trudni do rozszyfrowania.

Dlaczego rejestrujemy się na portalach sponsoringowych?

Na portal sponsoringowy wchodzą osoby kompletnie „zwyczajne”, po których nigdy nie spodziewalibyśmy się relacji ze starszą i zamożną osobą. Powody, dla których decydują się na taki związek są różne. Niektóre z nich robią to ze względów ekonomicznych, inne dlatego, że pragną zaznać czegoś nowego w życiu. Niezależnie od tego, jakie motywy kierują osobą, która decyduje się na rejestrację w portalu, przez większość jest ona wrzucona automatycznie do jednego worka. Określonego jako „sugar babe”.

Sugar babes są jednak różne. I to właśnie ich autentyczność i unikalność jest tutaj kluczem, który otwiera serca kolejnych sponsorów. Najbardziej inspirujące muzy, to takie, które mają własne pasje, są pewne siebie i wyjątkowe. Co więcej, nie grają w tylko przez siebie rozumiane gierki i kierują się w swoich decyzjach własnych instynktem i preferencjami. Sponsorzy, którzy mają już nieco doświadczenia, szybko wykryją odgrywanie roli i nie będą zainteresowani relacją z osobą, która przyodziewa maskę.

Chcesz zarejestrować się na portalu? Bądź sobą! To jest o wiele bardziej seksowne, niż odgrywanie nawet – wydawać by się mogło – pożądanej roli.

Data aktualizacji wpisu: 24 kwietnia, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również