, Jak z klasą pożegnać się ze swoim aktualnym partnerem?

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Jak z klasą pożegnać się ze swoim aktualnym partnerem?

W relacje sponsoringowe wchodzimy z wielu powodów. Jednak przede wszystkim dlatego, że są one korzystne dla obu stron. Sponsor wspiera finansowo osobę, która nie ma możliwości wygenerowania takich pieniędzy, jakich potrzebuje, w zamian otrzymując towarzystwo, a sponsorowany korzysta na relacji finansowo, dodatkowo może poznać fantastyczną osobę, od której może dużo się nauczyć. I nie tylko w kategorii związków, relacji damsko-męskich, czy seksu, ale również o życiu samym w sobie. Czasem jednak dzieje się tak, że nawet trwająca przez dłuższy czas idealna relacja, przestaje być taką, jak na początku. Czy warto ją kontynuować, gdy nie przynosi nam już radości? Oczywiście, że nie. Każdy powinien pójść w swoją stronę i znaleźć – choćby przez portal sponsoringowy – nowego partnera, który będzie mu bardziej odpowiadał.

Gdy chemia się wypaliła i związek nie przynosi już satysfakcji

Rozstania z wieloletnim sponsorem, czy osobą sponsorowaną, wcale nie muszą być przykre. Jeśli Ty czujesz, że nie już „tak, jak dawniej” prawdopodobnie druga strona myśli tak samo. Uczucia, jakimi siebie darzyliście, wzajemna sympatia, może się skończyć. A uzyskanie satysfakcji finansowej i emocjonalnej może już nie być możliwe. Czasem może również zdarzyć się tak, że zaczynacie oczekiwać od siebie czegoś innego, niż na początku ustalaliście.

Na rozstanie warto popatrzyć z innej perspektywy. Może być przecież początkiem czegoś nowego. I zapewne będzie! Zawsze możecie znaleźć dla siebie kogoś nowego na goldbikiniclub.com! Jak jednak wyjść z już niesatysfakcjonującej relacji i pójść dalej?

1. Bądź szczery/a

Relacje najlepiej jest zakończyć szczerą rozmową. Wyjaśnij, dlaczego nie chcesz już kontynuować spotkań. Nie muszą to być konkretne „zarzuty”. Tym bardziej, jeśli miałyby zranić drugą osobę. W przypadku, gdy trudno Ci w łagodny sposób powiedzieć o powodach rozstania, zawsze możesz posiłkować się uogólnieniami w stylu „nasze oczekiwania w stosunku do tej relacji się mijają”.

2. Utrzymuj okazjonalny kontakt

Po rozstaniu nie usuwaj osoby, z którą byłeś/aś w relacji całkowicie ze swojego życia. Wysyłaj czasem wiadomości, aby utwierdzić ją/jego w przekonaniu, że był dla Ciebie kimś ważnym i nadal możecie pozostać przyjaciółmi.

3. Kilka komplementów nie zaszkodzi

Skomplementuj go/ją. Powiedz, że Wasza relacja była dla Ciebie wyjątkowym przeżyciem i jesteś wdzięczny/a za wiele cudownych, wspólnych wspomnień.

4. Tylko osobiście

Nigdy nie żegnaj się ze swoim partnerem przez SMS lub maila. Zawsze tylko osobiście! Chyba nie musimy tłumaczyć dlaczego, prawda?