Kiedy kobieta ma ochotę na seks

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Kiedy kobieta ma ochotę na seks

Na pewno wielu mężczyzn chciałoby poznać odpowiedź na to pytanie. Niestety drodzy panowie, nie jest to wszystko takie proste, o czym już prawdopodobnie nie raz się przekonaliście. Kobiety są skomplikowanymi organizmami i to stwierdzenie nie jest oparte na stereotypach. Taką tezę potwierdzają również naukowcy, którzy od wielu lat zajmują się tematem zrozumienia kobiety. Do dnia dzisiejszego nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi. Każda kobieta jest inna, a przede wszystkim, posiada cykl owulacyjny. To właśnie ten cykl sprawia, że w zależności od dnia ochota na seks może mieć różną intensywność. Co więcej, słynna wymówka o bolącej głowie także ma swoje uzasadnienie. Możecie uwierzyć na słowo, że żaden mężczyzna nie chciałby przejść burzy hormonalnej, jakie przechodzą kobiety każdego miesiąca lub nawet dnia. Układ hormonalny kobiet jest niezwykle delikatny i nawet najmniejszy bodziec może spowodować, że wszystko się posypie jak domek z kart. Tak, wystarczy że nie zauważysz, że zmieniła fryzurę lub makijaż. Dobra informacja jest taka, że wrażliwość lub czasem nawet nadwrażliwość nie jest ich winą lub spowodowana genami. Geny oczywiście mogą mieć znaczący wpływ na wiele cech charakteru, ale prawda jest taka, że to hormony rządzą damskimi wybuchami radości, smutków oraz fochów także. Problem może pogłębiać się również w przypadku kobiet, które stosują antykoncepcję, ale jest ona dobrana niewłaściwie. Oznacza to, że huśtawki nastrojów mogą się pogłębiać. Wszystkie powyższe zależne nie oznaczają, że trafić u kobiety ochotę na seks, to jak trafić szóstkę w Totka. Nic bardziej mylnego. Wystarczy tylko chcieć widzieć więcej i właściwie interpretować kobiece gesty i zachowania.

Długi związek a przelotna znajomość

Ochota na seks może być różna w zależności, czy kobieta jest w długim, stałym związku lub jest to relacja opierająca się na przygodnej nocy. Jednorazowy seks ma tą zaletę, że zazwyczaj obydwie strony mają na niego ochotę. Dość często takie sytuacje mają miejsce po nocnych imprezach w klubie. Nie wrzucając wszystkich do jednego worka, dwójka dorosłych ludzi opuszcza razem klub, udając się do mieszkania jednego z nich. Ten scenariusz jest niezwykle popularny. Co ma impreza w klubie do ochoty na seks? No właśnie jeśli kobieta zdecyduje się już wyjść nocą z klubu z mężczyzną, to zazwyczaj jest to odbierane jako aprobata dalszego rozwoju sytuacji. Seks przygodny zdecydowanie różni się od seksu w stałym związku. Dlaczego? No właśnie dlatego, że jest przygodny. Wiele kobiet, pomimo tego że się do tego nie przyznaje, kręci seks z nieznajomym. Jest to prawdopodobnie spowodowane tym, że taki incydent odrywa je od obowiązków i myśli dnia codziennego. Dotyk, który jest nowy też jest często bardziej podniecający niż ten, który już znamy od paru ładnych lat. Jako wisienka na torcie, towarzyszy temu wszystkiemu adrenalina oraz podniecenie na samą myśl o zerwaniu koszuli i dopuszczenia do swojej strefy intymniej całkiem nowego człowieka.

Zanim panowie będący w długich związkach się oburzą, to należy na początku zaznaczyć, że nie chodzi o to, że z powodu upływu czasu nie podniecanie waszych kobiet. Absolutnie nie. Skłaniamy się bardziej do teorii, że panie są zdecydowanie bardziej wymagające względem ich życiowych partnerów, ponieważ biorą pod uwagę wiele innych aspektów niż sama klubowa bajera i aparycja. Niestety, ale z powodu tego, że kobieta ci ufa, być może widzi w tobie przyszłego ojca swoich dzieci i męża, będzie też dużo baczniej cię obserwowała. Jedną z przyczyn mniejszego podniecenia może być niewyjaśniona awantura z 2010 roku lub po prostu wkradła się do waszego związku rutyna i trzeba nad nią trochę popracować. Mniejsza ochota na seks może być także spowodowana natłokiem pracy i stresu. Dość jednak o tym, co może być przyczyną spadku libido. W poniższym akapicie zostały przedstawione triki, które z pewnością pomogą panom rozpoznać czy kobieta w danym momencie ma ochotę na seks.

Kiedy kobiety mają największą ochotę na seks?

Tak już zostało wyżej wspomniane, musisz nauczyć się widzieć i dostrzegać więcej niż ci się wydaje. Kobieta, która ma największą ochotę na seks, często wysyła sygnały, które masz szansę zinterpretować tylko raz. Szanse są 50/50, ale po przeczytaniu tego artykułu powinieneś już wiedzieć co robić, aby znajdować się po stronie sukcesywnej. Zaufani partnerzy z pewnością chętnie się czegoś nowego o sobie nauczą. Sprawdź jak mają się do rzeczywistości poniższe szczegóły.

Musisz przede wszystkim zwrócić uwagę na jej źrenice. Kobiety, które są podniecone lub mają ochotę na seks, zazwyczaj mają powiększone źrenice. Oczywiście wszystko zależy od sytuacji. Jeśli przed chwilą czymś ją zdenerwowałeś, to być może nie chodzi o ochotę na seks. Nie jest to oczywiście reguła, ponieważ wiele kobiet na świecie ma naturalnie powiększone źrenice i nie musi to wcale mieć nic wspólnego z ich libido. Jeśli jednak twoja wybranka nie ma co dzień większych źrenic, to postaraj się zauważyć czy podczas waszej gry wstępnej nie są one powiększone.

Jej szyja oraz dłonie powiedzą ci prawdę. Jeżeli kobieta w twoim towarzystwie odchyla szyję lekko do góry oraz bawi się włosami, oznacza to, że temat rozmowy może zejść na dalszy plan, a ty powinieneś przejść do następnej fazy. Będziesz prawdziwym szczęściarzem, jeśli twoja partnerka nosi pierścionki. Jeśli zaczyna się nimi bawić i zalotnie spoglądać w twoją stronę, to znaczy, że powinieneś być gotowy w każdej chwili. Zaczekaj jednak chwilkę aż sytuacja się rozwinie. Wszelkie zmysłowe dotykania okolic szyi również są znakami, które powinny cię zainteresować. Spróbuj delikatnie odsunąć jej dłoń i kontynuować ruchy twoją dłonią.

Mówi się, że kobiece biodra nie kłamią. W tym przypadku można stwierdzić, że nie tylko biodra, ale również kolana bardzo dużo mówią na temat seksu. Kobieta największą ochotę na seks ma wtedy, kiedy trzymając założoną nogę na nogę, kieruje kolano w twoją stronę. Wydawać by się to mogło niedorzeczne, ale jest w tym wiele prawdy. Kobiety podświadomie układają swoje kolana w stronę osoby, której ufają lub są nią zainteresowane. Jeśli chodzi o biodra, to sprawa wygląda nieco inaczej. Falujące biodra podczas zwykłego chodzenia mają być zachętą dla mężczyzn i jak się w praktyce okazuje, rzeczywiście nią są. Podobno biodra kobiety działają na mężczyzn hipnotyzująco. Jeśli dodamy do tego jeszcze kołysanie, to z pewnością możemy mówić o mieszance wybuchowej.

Niewinne zaczepki też są swego rodzaju sygnałem, którego mężczyźni nie powinni bagatelizować. Jeśli partnerka co jakiś czas delikatnie cię łaskocze, subtelnie uszczypnie lub nawet klepnie w pośladek, to wiedz, że właśnie dostałeś zielone światło do ataku. Oczywiście jest to przenośnia, więc raczej nie rzucaj się od razu na nią niczym wygłodniały drapieżnik. Pozaczepiaj ją też w jakiś dwuznaczny sposób i czekaj na rozwój sytuacji.