Jak znaleźć bogatego męża

Jak znaleźć bogatego męża

Niespełnionym marzeniem wielu kobiet na całym świecie jest właśnie bogaty, a w dodatku przystojny mąż. Bogaty mężczyzna z całą pewnością rozwiąże problemy finansowe, jak i zadba o naszą piękną przyszłość. Okazuje się bowiem, że przynajmniej część kobiet na świecie szukając życiowego partnera kieruje się nie tylko wyglądem, charakterem, często jednak zdarza się, że priorytetem staje się zawartość jego.., portfela. Nie ma co ukrywać, że finanse i zawartość portfela w związku są ważne. Pieniądze, choć szczęścia nie dają, to pozwalają nam czerpać z życia to co najlepsze i cieszyć się życiem na wysokim poziomie.

Poznanie bogatego męża nie zawsze oznacza, że związek będzie tym udanym. Bogaci mężczyźni tak jak każdy, mają różny styl życia i różne życiowe upodobania. Często jednak spędzają więcej czasu w pracy niż w domu. Nie mając czasu egzotyczne podróże. Sztuką jest jednak zdobyć zamożnego męża, który w 100% spełni nasze oczekiwania. Trzeba jednak często uważać, bo bogaty facet jest świadomy swojego stanu konta i dobrze o tym wie, że to najlepszy afrodyzjak i wabik na kobiety. Dlatego, jeśli marzysz o znalezieniu bogatego faceta, to z całą pewnością w pierwszej kolejności będziesz musiała zainwestować w siebie.

Jak poderwać bogatego męża?

Jeśli chcesz pasować do tego prestiżowego otoczenia musisz po prostu świetnie wyglądać! Bogaci mężczyźni o wiele częściej zwracają uwagę na wygląd niż mężczyźni z klasy średniej. Priorytetem dla nich jest to, czy kobieta jest zadbana i elegancka. Dodatkowy plus dla Ciebie, jeśli znasz się na modzie! Ważne jest aby Twoje ubrania były eleganckie i z klasą a dodatki i makijaż subtelne. Pamiętaj, aby w tym wszystkim pozostać naturalna. Udawanie kogoś, kim się nie jest zawsze się źle kończy i nie przynosi niczego dobrego. Podczas podrywania bogatego faceta, nie warto na siłę starać się mu przypodobać. Nie lubią, jeśli kobieta jest zbyt nachalna. Chwalenie się podróżami, praca nie będzie dobrym pomysłem. Pamiętaj, nigdy nie będziesz lepsza od niego. Z całą pewnością zaskoczy Cię pytaniem, którego się nie spodziewasz i sytuacja potoczy się zupełnie inaczej niż zakładałaś. Bogaci mężczyźni są inteligentni, ciągle muszą się rozwijać i uczyć aby zachować swoją pozycję. Panowie z zasobnym portfelem szukają, więc kobiet takich, z którymi będą mogli dzielić swoje pasje. Musisz otworzyć się z całą pewnością na nowe możliwości, nie możesz być nudną i prostą kobietom.

Nie możesz stać w cieniu, musisz stać się przebojowa! Inwestując w siebie, warto zainteresować się czymś więcej niż zabiegami u kosmetyczki czy też zakupami. Zapisz się na lekcję tańca, tenisa. Postaraj się mu zaimponować nie tylko wyglądem zewnętrznym! Rozmowa z takim mężczyzną z całą pewnością będzie tak samo istotna, jak Twój wygląda! Sztuka konwersacji przyda Ci się również na bankietach, w których przyszłości będziesz uczestniczyć jeśli uda Ci się znaleźć zamożnego księcia. Wielu ludzi hołduje błędnemu stereotypowi, że zamożni mężczyźni szukają pięknych kobiet, ale niezbyt mądrych kobiet. Nic bardziej błędnego. Dlatego czasem nie wystarczy piękny biust i seksowne usta, aby zatrzymać go na dłużej. Więc warto jednak starać się ciągle kształcić. Zamożny mężczyzna, z całą pewnością doceni kobiety, które realizują się w swoim życiu zawodowym. Pragną oni mieć pewność, że kobiecie nie imponuje tylko i wyłącznie zawartość jego portfela, ale również imponować im będzie ich charakter i sposób bycia. Więc jeśli spełniasz się w swoim życiu zawodowym i robisz karierę, masz zdecydowanie większe szanse aby mu zaimponować.

Kobiety to materialistki?

Czy kobiety, które chcą mieć bogatego męża, możemy nazwać materialistkami? Oczywiście, że nie! Mężczyźni również szukają pięknych żon. To naturalny proces szukania drugiej połówki. Kobiety naturalnie chcą się wiązać z facetami, którzy są zaradni i będą w stanie zadbać o ich bezpieczeństwo życiowe, jak i finansowe. Dlatego powinniśmy przestać przezywać się materialistkami, czy egocentrykami. Powinniśmy przestać się oszukiwać, przecież żadna mądra kobieta nie wybierze sobie za męża niezaradnego mężczyznę. Świadomym siebie i świata kobietom zależy na tym, aby mieć partnera, na którym będą mogły zawsze polegać. Partner, który zapewni im godne życie. A jakoś tak się składa, że owa zaradność i bezpieczeństwo idą w parze z ustabilizowaną sytuacją zawodową i ciągle rosnącym kontem bankowym. Mężczyzna, który odnosi sukcesy w pracy, z całą pewnością jest mu daleko od bycia nieudacznikiem. Budzi podziw nie tylko w swoim środowisku, ale również rozmiękcza serca kobiet. I nie do końca ze względu na imponujące sumy, jakie gromadzi na swoim koncie bankowym, ale raczej ze względy na swoją charyzmę i siłę walki. Dlatego wyniki wyszukiwania takich haseł jak: ,, szukam bogatego”, ,,poznam bogatego” czy też ,,bogatego szukam” są naprawdę spore. Kobiety często jednak nie wiedzą gdzie tak do końca mają szukać tego jedynego, dlatego też często szukają opinii na forach, jak również na stronach do tego przeznaczonych.

Gdzie szukać bogatego męża?

Zanim zaczniesz zastawiać sidła na zamożnego wybranka musisz najpierw takiego znaleźć. Kiedyś było prościej, bo wszystkim zajmowały się rodziny młodych, albo swatki. Jeśli pragniesz poznać takiego męża z całą pewnością powinnaś zacząć bywać w miejscach w których pojawiają się zamożni ludzie. Oczywiście dostęp do takich lokacji może być dla Ciebie utrudniony. Jednak nie martw się! Dzięki współczesnej technologii, nie musisz nawet wychodzić z domu, aby poznać ciekawych ludzi. Pokieruj swoim życiem towarzyskim, tak aby było w nim miejsce na zajęcia i ludzi, którzy po pewnym czasie doprowadzą Cię do bogatych mężczyzn. Jeśli tylko nadarzy się okazja, pojawiaj się na bankietach i przyjęciach. Zawsze staraj się poznawać nowych i wpływowych ludzi. Powinnaś potraktować to w taki sam sposób, jaki szukałabyś swojej wymarzonej pracy!

Alternatywnym miejscem, gdzie możesz poznać przyszłego męża jest – internet. Pewnie do tej propozycji podchodzisz z lekkim dystansem, ale uwierz mi z całą pewnością możesz się mile zaskoczyć. Wiadome jest nie od dziś, że w internecie jest wiele ludzi, którzy potrafią się podszywać pod kogoś innego. Jednak większość osób, które poszukują tego rodzaju znajomości przez sieć, są zwyczajni. Tacy jak Ty! Oczywiście często słyszmy o sytuacjach, w których to poznanie kogoś przez Internet nie kończy się najlepiej w rzeczywistym życiu, ale ze względu na naturę mediów (sensacje klika się lepiej), to właśnie te niepozytywne historie trafiają na nagłówki, a wiele pozytywnych zostaje niedoceniona. Prawda jest taka, że tysiące osób poznają się dzisiaj przez internet. I z tych właśnie znajomości wywiązują się relacje na długie lata.

Rozumiemy oczywiście Twoje obawy, dlatego jeśli chcesz się dodatkowo zabezpieczyć – co jest oczywiście wskazane – korzystaj z portali i miejsc, które weryfikują swoich użytkowników. Dla przykładu portal sponsoringowy:

To miejsce, w którym zazwyczaj należy podać o sobie nieco więcej informacji. Jeśli coś wydaje Ci się podejrzane, to nie kontynuuj znajomości z takim delikwentem. Pamiętaj, że poznając nową osobę, zawsze na pierwsze spotkania należy umawiać się w miejscach publicznych.

Mam nadzieję, że z moimi wskazówkami spełnisz swoje marzenia i potrzeby jeśli chodzi o upolowanie bogatego męża!

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również