, Jak zaimponować kobiecie

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Jak zaimponować kobiecie

z goldbikiniclub.com

W dobie wyidealizowanych wizerunków wykreowanych przez media ciężko jest mężczyznom zaskoczyć swoją wybrankę. Oczywiście, każda kobieta również ma swój wykreowany ideał, a jeśli nie jest to ideał to na pewno przez lata na podstawie własnych doświadczeń podświadomie posiada „listę” cech wyglądu lub charakteru, które jej przyszły mężczyzna powinien posiadać. Mówi się, że tyle ile ludzi na świecie, tyle opinii. Tak jest także w tym przypadku. Każda kobieta jest inna i każda zdaje się mieć jakieś podpunkty, które facet powinien spełniać. Zaimponować kobiecie nie jest prostym zadaniem, ponieważ jeśli jesteś przystojny, a blask twoich oczu bije na kilometr, to niestety może to nie wystarczyć. Im kobieta jest starsza lub bardziej dojrzała emocjonalnie, tym mniejszą uwagę poświęca wyglądowi fizycznemu, co wcale nie znaczy, że jak masz 35 lat, to możesz siedzieć całymi dniami w dresie, pożerając na kanapie kolejną paczkę chipsów. Każda kobieta na pewno doceni fakt, że jej mężczyzna o siebie dba. Zabrzmi to irracjonalnie, ale musisz nauczyć się skanować dane i informacje, które przesyła kobieta. Ubiór, gesty, sposób mówienia, a nawet chodzenia, już dostarcza wyraźnych wytycznych czy znajdujesz się w potencjalnym okręgu zainteresowania. Dekadę temu sprawa była bardziej oczywista. Trzeba było zadzwonić na domowy telefon, zaprosić dziewczynę na randkę, zazwyczaj nie widywano się do momentu randki. Na dzień dzisiejszy, codziennie możemy komunikować się przez Internet, to tak naprawdę zadanie jest utrudnione. Ludzie odbierają wiele rozpraszających bodźców z otoczenia – smsy, wiadomości na Messengerze, bierne uczestniczenie w życiu wszystkich znajomych – różnego rodzaju relacje na mediach społecznościowych, reklamy odzieżowe itd. Rzadko znajdzie się dziewczyna lub facet ceniący sobie tradycyjne formy budowania związku poza wirtualnym światem. Tak czy inaczej, istnieje kilka wskazówek dotyczących zachowań wobec kobiet, które mogą się okazać pomocne przy twoich podbojach miłosnych.

Słuchaj, słuchaj, słuchaj…

Zostało udowodnione, że facet, który słucha swojej kobiety, jest uznawany za atrakcyjnego. Jak jeszcze do tego w którymś momencie przytoczysz jej słowa, to wtedy już naprawdę będziesz wiedział jak zaimponować kobiecie. Panie uwielbiają być słuchane. Czują się wtedy ważne. Pamiętaj, że jest zasadnicza różnica między usłyszeniem czegoś, a słuchaniem. Nie chodzi o to by pamiętać każde usłyszane słowo, ale sam musisz wyczuć w rozmowie (czy jest ona luźna, czy wiążąca) co jest naprawdę wartościowe dla rozmówcy.

, Jak zaimponować kobiecie

Bądź szarmancki

Kobietom nie zależy tylko i wyłącznie na pieniądzach i licznych możliwościach, jakie dają (choć nie są one bez znaczenia), ale również na tym, aby ich partnerzy byli obyci towarzysko, kulturalni i szarmanccy. Pani, którą poznałeś, doceni Twoje dobre maniery, inteligentny styl wypowiedzi, liczne zainteresowania i znajomości. Bądź w jej obecności mężczyzną z krwi i kości – otwieraj jej drzwi, całuj ją w nadgarstek, podawaj jej rękę na schodach. Nawet takie z pozoru staroświeckie gesty mogą zrobić na niej piorunujące wrażenie, tym bardziej że mężczyźni, którzy je stosują, są już rzadkością.

Komplementy

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają być adorowane. Dodatkowo, doskonale znają swoją wartość i pragną, by ktoś ją po prostu dostrzegł i docenił. To pewne siebie, eleganckie Panie, które wiedzą, że zasłużyły na komplementy i ciepłe słowa w swoim kierunku. Daj jej poczuć, że jest piękna i inteligentna. Nie szczędź jej komplementów, nawet tych czysto kurtuazyjnych. Jeśli masz ochotę, rób jej prezenty. Niech poczuje się wyjątkowo w Twoim towarzystwie.

Łóżko, kawa i przytulanki

Na pewno wiele razy zdarza się, że Twoja partnerka wstaje do pracy jeszcze przed Tobą. Jeśli to ty wstajesz wcześniej – mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Aby zaimponować kobiecie nie trzeba mieć milionów na koncie, a nawet gdybyś je miał, to bez podstawowej wiedzy o dbaniu o kobiety, nie dałyby ci one za wiele. Miłości nie da się kupić. To gesty dnia codziennego budują prawdziwą relację. Każda partnerka chce, żeby jej facet o nią w jakiś sposób zadbał, dlatego wstań czasem kilka minut wcześniej i zrób jej kawę. Tak, po prostu kawę, a następnie ją przytul. Znasz kogoś, kto nie lubi być przytulany? No właśnie. Okazuj jej uczucia możliwie jak najczęściej, a będziesz najważniejszy w jej życiu. Teraz przychodzi kolej na najprostszą i najoryginalniejszą wskazówkę – zagrzej jej łóżko. Większość kobiet jest zmarzluchami. Zagrzanie jej wieczorem łóżka nie kosztuje cię absolutnie żadnego wysiłku, a może zaimponować partnerce. Będzie czuła, że ci na niej zależy i, że się nią opiekujesz. Kobiety uwielbiają, kiedy facet się nimi opiekuje. Wszystko jednak z umiarem. Nie biegaj za nią z kapciami w ręce po całym mieszkaniu.

Oryginalna randka

Kobiety są już zmęczone banalnymi spotkaniami w restauracjach, kawiarniach i kinach. Szukają ciekawych doświadczeń, nowych wyzwań i niezapomnianych wrażeń. Chcą się po prostu dobrze bawić w towarzystwie mężczyzn, którzy potrafią cieszyć się życiem. Poznałeś piękną kobietę i chcesz stać się jej ulubionym towarzyszem? Zorganizuj więc taką randkę, która na długo zapadnie jej w pamięć. Zabierz ją w wyjątkowe miejsce, uprawiajcie wspólnie sporty, uczestniczcie w ciekawych wydarzeniach kulturalnych i bawcie się świetnie. Z pewnością wpadniesz na kilka genialnych pomysłów, którymi ją urzekniesz.

Gotuj

Może Ci się to wydawać mało męskie, ale nie ma bardziej podniecającego widoku niż gotujący facet. Jeżeli w waszym domu, to wiecznie ona gotuje, musisz to zmienić jak najszybciej. To już nie czasy, kiedy tylko kobieta gotowała. Nawet jak przygotujesz najprostsze danie na świecie, to twoja partnerka na pewno z chęcią spróbuje twoich kulinarnych wymysłów. Powinieneś mieć gdzieś schowaną książkę kucharską. Znajdź ją i do dzieła!

Tańcz do białego rana

Jeśli nie jesteś entuzjastą przysłowiowego „tupania nóżką” to mamy dla ciebie złą wiadomość. Widok tańczącego faceta przyprawia panie o zawroty głowy. Chcesz zaimponować kobiecie? Powinieneś nauczyć się kilku podstawowych ruchów. Nikt nie mówi, że musisz być jak Patrick Swayze, ale niestety większość panów podbija klubowe parkiety dopiero po sporej dawce alkoholu. Znaczna część kobiet nie chce tańczyć z mocno podpitym mężczyzną. Nic ci się nie stanie, jak poświęcisz troszkę czasu na naukę podstaw i zatańczysz z nią kilka piosenek, zanim wygodnie rozsiądziesz się przy barze. W Internecie znajdziesz mnóstwo materiałów do nauki w domu i to jeszcze za darmo. Wystarczy odrobina chęci. Uwierz nam, że blask w jej oku będzie wystarczającym wynagrodzeniem.

Jak zaimponować kobiecie przez Internet?

Jeżeli nie wiesz jak zaimponować dziewczynie czy kobiecie, która cię oczarowała w Internecie to w pierwszej kolejności musisz „wyciągnąć” informacje z jej profilu. W ten sposób będziesz już coś na jej temat wiedział i być może będziesz mógł ją zaskoczyć wiedzą, którą sam zdobyłeś z własnych chęci. Przede wszystkim unikaj wiadomości typu: „jesteś śliczna”, „poznamy się?”, „pewnie każdy chce się z tobą umówić”, „masz piękny uśmiech”. Jeśli byłbyś kobietą, to wiedziałbyś, jak bardzo żałosne są takie teksty i ile potrafi się ich pojawić w skrzynce mailowej. Żadna z pań nie chce przeciętnego partnera. Jej facet ma być w jej oczach wyjątkowy i to jest właśnie to trudne zadanie, któremu musisz sprostać. Nie spiesz się. Niech to nie będzie wiadomość z pierwszą, lepszą myślą. Potraktuj to tak, jakby wszystko miało być od początku idealne. Bądź miły i sympatyczny, ale też bez zbyt dużej ilości słodyczy.

Po otrzymaniu wiadomości każda pani najpierw sprawdzi twoje zdjęcia. Postaraj się, aby nie było tam żenujących punktów zaczepnych. Zdjęcie z piwem w ręku raczej nie chwyci jej za serce, a wręcz może skutkować brakiem odpowiedzi na wysłaną wiadomość. Jeżeli uda się już wam nawiązać kontakt, to nie proponuj spotkania po dwóch dniach. Twój odbiorca jest kobietą, co znaczy, że zbyt szybki obrót spraw może ją przerazić. Dane zachowania musisz w sobie wyuczyć, aby móc postawić się w sytuacji kobiety, a z czasem zaczniesz je coraz lepiej rozumieć.