Jak wyleczyć złamane serce?

Jak wyleczyć złamane serce?

Kilka dni, miesięcy, lub co najgorzej lat temu zostawiła Cię Twoja miłość? Nadal nie potrafisz sobie z tym wszystkim poradzić, rano budzisz się z myślą, że jest obok, ale brutalna rzeczywistość wciąż smutno Cię zaskakuje. Twoje życie straciło sens i nie wiesz, co dalej ze sobą począć. Jest kilka dobrych sposobów, by wrócić do normalności i znowu zacząć się cieszyć pełnią życia.

1. Pozbądź się jej rzeczy

Może to być trudne, ale musisz to zrobić. Przeszukaj całe Twoje mieszkanie pod kątem obecności jakichkolwiek jej rzeczy. Nie pozwól, by pozostało w nim cokolwiek kojarzącego się z jej osobą. Porządki te dotyczą także Twojego komputera, telefonu i Facebooka. Nie zapomnij usunąć z portalu zdjęć ze swoją lubą, nawet jeśli nie masz zamiaru ich przeglądać. Facebook może Ci o niej przypomnieć w wyświetlanych wspomnieniach, a tego byś raczej nie chciał.

2. Wyjdź w końcu z domu!

Siedzenie w domu nie przywróci Ci Twojej miłości. Natomiast wyjście na miasto z kolegami zwiększy szansę na znalezienie pocieszenia. Pomimo tego, iż myślisz teraz, że nikt nie jest w stanie tego zrobić, to uwierz nam, na pewno się mylisz. Nawet jeśli nie poznasz teraz następnej miłości, to może nawiążesz jakąś znajomość, która zaowocuje w przyszłości lub po prostu będziesz mógł z nią mile spędzać czas.

3. Portale randkowe

Zacznij przeglądać portale towarzyskie – oglądanie pięknych kobiet jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Mając do wyboru taką ilość miejsc w sieci, bez problemu znajdziesz kobietę godną Twej uwagi. Na początek możesz szukać niewiasty, która będzie pełniła funkcję Twojej powierniczki-wysłucha Cię i coś doradzi, a z czasem może stanie się plastrem na Twe złamane serce.

4. Nowe hobby

Odnalezienie nowej pasji, to najlepszy pomysł, by zabić czas. Jeżeli tą pasja będzie jakiś sport, to będą z tego same korzyści. Może warto też powrócić do starych zainteresowań, które zaniedbałeś przez bycie w związku. Nie ma się co dłużej zastanawiać, tylko wziąć się za wybór fajnego hobby i zacząć wcielać, je w życie.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również