Jak urozmaicić seks

Jak urozmaicić seks

Do Twojego łóżka wdarła się rutyna, płomień pożądania w Waszym związku nie jest już tak mocy jak dawniej, a Twoje życie erotyczne przestaje Cię satysfakcjonować? Najwyższa pora to zmienić i odważyć się na trochę szaleństwa! Chętnie czytamy o nowych pozycjach seksualnych, ale jednak nigdy nie mamy odwagi wcielić ich w życie. Nie ograniczaj się i wypróbuj jedną z tych rzeczy, na myśl o której przeszywa Cię dreszcz pożądania. Kiedy jak nie teraz? Weź sprawy w swoje ręce i zaskocz swojego partnera erotycznym pomysłem! Rozpal płomień namiętności w Waszym związku i na nowo poczuj motyle w brzuchu. W życiu są ważniejsze rzeczy niż przyzwoitość. Dowiedz się, jak zwiększyć libido, urozmaicić życie seksualne i jak czerpać z seksu jeszcze większą przyjemność.

Nie zapominaj o grze wstępnej

Zdecydowanie zbyt często nie docenia się mocy sprawczej gry wstępnej. Jeśli w 100% zaangażujemy się w to, żeby wzbudzić u partnera podniecenie, gra wstępna wyostrzy nasze zmysły, wzmocni nasze doznania i doprowadzi do prawdziwej eksplozji zmysłów. Poświęć szczególną uwagę wszystkim najbardziej erogennym miejscom swojego kochanka/ swojej kochanki. U kobiet będą to na przykład: usta, szyja, ramiona, natomiast u panów będą to uszy bądź genitalia. Panowie muszą mieć również na uwadze to, że dla wielu kobiet gra wstępna stanowi podstawę udanego stosunku seksualnego.

Porzuć rutynę, żeby urozmaicić życie seksualne

Przyzwyczajenia dopadają każdego z nas. Od czego więc zacząć, aby pozbyć się codziennej rutyny w swoim życiu seksualnym? Spróbujcie robić wszystko inaczej. Jeśli zazwyczaj kochacie się przy zgaszonym świetle, tym razem namiętne chwile przeżyjcie przy blasku świec. Jeśli to zazwyczaj mężczyzna inicjuje zbliżenie i dominuje podczas seksu, niech tym razem to kobieta przejmie inicjatywę. Mężczyźni uwielbiają, kiedy to partnerka pierwsza wykazuje chęć zbliżenia. Jeśli zazwyczaj pokazujesz się partnerowi w ubraniu, tym razem przygotuj dla niego erotyczny striptiz. Natomiast jeśli za każdym razem kochacie się w ten sam sposób, tym razem spróbujcie nowej, wspólnie wybranej pozycji.

Wyjdź z sypialni i poszukaj niezapomnianych wrażeń w innym miejscu w swoim domu

Wydaje Ci się, że jedynym miejscem do okazywania uczuć jest sypialnia? Że seks należy uprawiać tylko w łóżku? Nic bardziej mylnego. W całym mieszkaniu jest masa innych, równie dobrych miejsc, w których możecie oddać się wzajemnym igraszkom i uprawiać tam seks– wyspa kuchenna, kanapa w salonie, wanna lub prysznic, podłoga. Tak naprawdę możliwości ogranicza wyłącznie Wasza wyobraźnia. Puśćcie wodze fantazji i dajcie ponieść się namiętności. Wasza ulubiona pozycja seksualna może dostarczyć Wam zupełnie nowych doznań i wrażeń, jeśli wyjdziecie poza drzwi sypialni. 

Masaż erotyczny rozbudzi Wasze zmysły i wzmocni intensywność doznań

Jednym z najprzyjemniejszych sposobów na zrelaksowanie partnera i zwiększenie intensywności seksualnych doznań jest subtelne i delikatne masowanie całego ciała. Możecie być pewni, że oddanie się tego typu przyjemnościom z powodzeniem rozpali Wasze zmysły do czerwoności. Dzięki temu, wszystkie doznania będą dużo bardziej intensywne, a seks wyjątkowy i niezapomniany.

Mężczyźni szaleją na punkcie koronkowej bielizny

Koronkowa bielizna i specjalne erotyczne dodatki potrafią przyprawić o zawrót głowy i zdziałać cuda. Kobiecie erotyczna bielizna doda pewności siebie i seksapilu, z kolei mężczyźnie zapewni niezapomniany seksualny spektakl i rozpali go do czerwoności. Nie musimy chyba wspominać, jak skąpa koronowa bielizna dopasowana do damskiego ciała wypłynie na wyobraźnię panów. Gwarantujemy, że Wasz partner będzie wniebowzięty.

Wypróbujcie nowe pozycje seksualne

Bardzo często do urozmaicenia życia seksualnego wystarcza wypróbowanie nowej pozycji lub lekka modyfikacja tej, którą lubicie najbardziej. Możecie wybierać spośród setek różnych pozycji seksualnych. Niekiedy wystarczą nawet niewielkie zmiany, których efektem będzie dawka niezapomnianych erotycznych wrażeń.

Nie bójcie się eksperymentować

Zastanawiasz się jak jeszcze urozmaicić życie seksualne w swoim związku? Nie bój się eksperymentować z zastosowaniem erotycznych gadżetów podczas seksu! Mało kto zdaje sobie sprawę z tego jak zbawienne działanie może mieć zastosowanie zabawek erotycznych. Badania pokazują, że kobiety, które jako urozmaicenie korzystają z tego typu zabawek, są dużo bardziej zadowolone z seksu niż kobiety, które zabawek nie używały. Do takich gadżetów należą, między innymi: wibratory, masażery, kulki waginalne, zabawki analne, czy też pasy do krępowania ruchów i kajdanki.

Moc lubrykantów

Dodatkowym urozmaiceniem wzajemnych igraszek, które dodatkowo wspomogą stymulację mogą być również lubrykanty. Są to specjalne żele, które rozstały opracowane w celu zwiększenia wygody i satysfakcji seksualnej.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również