Jak sprawić, aby Twoja relacja sponsoringowa pozostawała interesująca?

Jak sprawić, aby Twoja relacja sponsoringowa pozostawała interesująca?

Po pierwszych kilku miesiącach, w których to Twój sponsor daje Ci długo upragnioną finansową wolność i niezwykłe doświadczenia, może nastąpić okres stagnacji. Ciągle iskrzy między Wami, jednak ile razy można przecież jeść posiłek w ekskluzywnej restauracji? Nawet to może się znudzić, dlatego przygotowaliśmy listę kilku pomysłów, w jaki sposób ponownie podnieść temperaturę w Waszym związku.

1.Hedonistyczne imprezy

W tym związku to Ty jesteś sugar babe i to do Ciebie należy zadanie dostarczania swojemu sponsorowi rozrywki. Dobrym pomysłem na przekierowanie relacji na właściwe tory jest wzięcie udziału w jednej z hedonistycznych imprez, które stają się coraz bardziej popularne. Gromadzą się na nich osoby o podobnych zainteresowanych, którym zależy na doświadczaniu nowego i spełnianiu swoich pragnień w luksusowych wnętrzach. Pamiętaj, że na taką imprezę konieczne jest zabranie ze sobą maski.

2. Romans ze sztuką

Wielu ludzi sukcesu ma jakiś związek ze sztuką. Jedni wieszają obrazy znanych autorów na swoich ścianach, inni natomiast są częstymi bywalcami galerii sztuki. Nie chodzi nam o to, abyś zaproponował swojemu sponsorowi rozrywkę, którą już doskonale zna. Wręcz przeciwnie, zaoferuj mu poznanie świata sztuki od zupełnie innej strony – od kuchni. Wybierzcie się razem na indywidualne zajęcia z malarstwa lub rysunku. Jest to doskonały sposób na wzmożenie atmosfery kreatywności i wprawienie w erotyczny nastrój.

3. Shibari

Czym jest shibari? To japońska sztuka tworzenia atrakcyjnej formy z liny do unieruchamiania ciała. Kreowanie pięknych geometrycznych kształtów z pomocą liny i pozostającego w kontraście w stosunku do niej ciała jest bardzo stymulujące i pobudzające wyobraźnie. Eventy z shibari są dla par doskonałym sposobem podniesienie swojej seksualnej energii i zwiększenie wiedzy o BDSM. Jest to szczególnie atrakcyjna forma rozrywki dla mężczyzny, które wie, w jaki sposób związać kobietę, aby sprawić jej przyjemność.

4. Otwarty związek

Relacja sponsoringowa wcale nie musi oznaczać relacji z pojedynczym partnerem. Może okazać się, że po jakimś czasie do Waszego związku zacznie wkradać się nuda, na którą jedynym remedium będzie rozluźnienie więzów. Jeśli nie możesz zdobyć się na to, aby pozwolić swojemu partnerowi na utrzymywanie relacji seksualnych z innymi, to innym wyjściem może być trójkąt. Ten zawsze podnosi atmosferę. Pamiętaj jednak, aby nie robić nic wbrew sobie tylko, aby zadowolić partnera.

Kiedy jednak Wasz związek stracił rumieńce na stałe, zawsze możecie wejść na portal sponsoringowy i poszukać nowych osób, które będą budzić Waszą ekscytację.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również