Jak podniecić chłopaka

Jak podniecić chłopaka

Chcesz podgrzać atmosferę w sypialni? A może chcesz doprowadzić faceta do szaleństwa i sprawić, żeby chwile spędzone z Tobą na długo pozostały w jego pamięci? Odkryj nasz sprawdzone sposoby na podniecenie partnera, a gwarantujemy Ci, że oszaleje on z przyjemności i będzie prosił o więcej.

Podniecenie wynika z naszej seksualności, a w przypadku mężczyzn konstrukcja ta jest stosunkowo prosta. Wszytko za sprawą tego, że panowie urodzili się ze zdolnością do odczuwania orgazmów, a zdolność ta wynika z kontekstu emocjonalnego. To właśnie dlatego panowie podniecają się dużo łatwiej i szybciej niż kobiety. Nie oznacza to jednak, że nie musimy nic robić, żeby nasz partner stał się twardy jak skała i był gotowy do działania. Czasami wystarcza do tego sam dotyk, słowo czy wykonany gest. Jednak przede wszystkim wymaga to zaangażowania oraz doświadczenia. Co więc należy robić, żeby mężczyzna stracił głowę na Twoim punkcie?

Jak podniecić faceta? | Mężczyźni są wzrokowcami – rozpal go do czerwoności nawet go nie dotykając

Każdy wie, że facet jest wzrokowcem i w pierwszej kolejności reaguje na to, co widzi. Zapewnij mu więc niezapomniane doznania wizualne, które przyprawią go o zawrót głowy. Zrób mocny makijaż, ubierz seksowną bieliznę podkreślającą i eksponującą Twoje kształty oraz wysokie szpilki i wykonaj dla swojego mężczyzny erotyczny taniec. Pamiętaj, żeby nie gasić przy tym światła tak, aby Twój partner doskonale widział, jak się przed nim wyginasz – to zapewni mu niezapomnianych wrażeń. Źle czujesz się w erotycznej bieliźnie? Nie szkodzi. Żeby podniecić faceta, wystarczy również, że na wspólną randkę włożysz letnią sukienkę z odkrytym ramieniem albo krótką spódniczkę – tylko koniecznie zrezygnuj wtedy z bielizny. Możesz być pewna, że to nie umknie uwadze Twojego partnera, a dodatkowo sprawi, że nie będzie mógł oderwać od Ciebie wzroku. Takie rozwiązanie idealnie sprawdzi się jako gra wstępna, ponieważ wyobraźnia mężczyzny w takiej sytuacji działa na najwyższych obrotach. Szczególnie że w miejscu publicznym nie powinien robić tego, na co ma ochotę, patrząc na Ciebie.

Zwróć uwagę na mowę ciała

Swoją postawą i swoimi ruchami daj mu jasno do zrozumienia, co Ci chodzi po głowie. Faceci uwielbiają widok napalonej na nich kobiety. Jeśli spędziliście wspólnie noc, zanim pójdziesz do pracy, podrażnij się z nim trochę. Po porannej kąpieli wyjdź do niego w samym ręczniku – to na pewno podziała pobudzająco na jego wyobraźnię. Tylko dopilnuj, żeby nie ruszał się z miejsca. Następnie, ubierz się na jego oczach i daj mu przy tym pokaz godny oklasków. Seksownie i powoli zakładaj na siebie koronkowe majtki i nie zapomnij przy tym o wypięciu pupy. Erotycznych ruchów nie szczędź również podczas ubierania obcisłych spodni czy spódnicy, z kolei podczas zapinania koszuli, celowo rozepnij o jeden guzik za dużo.

Jak podniecić faceta? |Pieść go i dotykaj – to zdziała cuda

Każdy mężczyzna lubi być dotykany, szczególnie w okolicach penisa, a także innych stref erogennych, jak na przykład kark, ramiona czy tors. Niekiedy wystarczy delikatne muśnięcie, a niekiedy będziesz musiała się nieco bardziej postarać. Wtedy doskonałym sposobem mogą okazać się namiętne pocałunki, które rozpoczniesz od klatki piersiowej, a skończysz na jego penisie. Możesz być pewna, że postrada wtedy zmysły, a jego podniecenie sięgnie zenitu.

Jak podniecić faceta? | Słowa i dźwięki mają ogromną moc – pobudź jego wyobraźnię

Nie tylko dotyk jest w stanie podniecić chłopaka. Mężczyznę potrafi podniecić nawet sama obietnica gorącej nocy we dwoje i niezapomnianych doznań. Nie bój się czasami być sprośna i wulgarna. Rozwiń przed nim wizję tego, co będziecie robić w łóżku. Kilka słów, jeszcze wyszeptanych prosto do ucha, postawi faceta w gotowości szybciej, niż myślisz. Jeśli chcesz jeszcze bardziej podnieść jego poziom podniecenia, wyraźnie daj mu do zrozumienia, jaką przyjemność Ci sprawia tym, co z Tobą robi. Tak, facetów do czerwoności rozpalają kobiece jęki podczas gry wstępnej i seksu. Nie musisz jęczeć jak gwiazda filmu porno, po prostu pokaż mu jak Ci dobrze.

Jak podniecić faceta? | Gra wstępna na odległość

Wiesz, że nie trzeba być w zasięgu wzroku facetów, żeby ich podniecić? Wbrew pozorom czas, który spędzacie osobno, może mieć zbawienny wpływ na wzbudzenie pożądania zarówno wśród mężczyzn, jak i wśród kobiet. Wystarczy kilka sprośnych i dwuznacznych smsów oraz seksowne zdjęcie wysłane w ciągu dnia. Najważniejsze, żebyś nie dała mu zapomnieć o nocy pełnej erotycznych wrażeń, która Was czeka.

Teraz już wiesz jak rozpalić faceta – więc do dzieła!

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również