Jak poderwać dziewczynę

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Jak poderwać dziewczynę

„Masz może mapę? Bo bez niej zgubię się w błękicie twoich oczu”, „Już ci wpadłem w oko, czy mam przejść jeszcze raz?„, „Bolało Cię, jak spadałaś z nieba?”. Poznajesz te wyświechtane hasła, prawda? Koniecznie o nich zapomnij!

Jedni urodzili się niekwestionowanymi mistrzami podrywu, drugim nie przychodzi to tak łatwo i muszą nieco bardziej się postarać, żeby zaimponować kobiecie. Jeśli każda próba zwrócenia na siebie uwagi kobiety i zagadania do niej, nie przynosi pożądanych efektów a jedyne, na co Cię stać to wodzenie wzorkiem za atrakcyjną kobietą, to musisz się podszkolić, ponieważ nigdy nie będziesz wiedzieć jak poderwać dziewczynę. Pamiętaj, najtrudniejszy jest tylko pierwszy krok, później wszystko idzie łatwiej. A jeśli zapoznasz się z kilkoma podstawowymi zasadami, bardzo szybko sam możesz zostać królem podrywu.

Marzysz o tym, żeby w końcu spotkać kogoś, kto zobaczy w Tobie coś więcej niż kolegę? Podpowiemy Ci jak skutecznie poderwać dziewczynę i cieszyć się powodzeniem wśród atrakcyjnych kobiet.

Jak poderwać dziewczynę

Zacznijmy od początku

Jak zacząć rozmowę z dziewczyną?

Jesteście na pierwszej randce, a Ty nie wiesz co powiedzieć? Jeśli najzwyczajniej w świecie stresujesz się, a jak na złość, nie jesteś mistrzem improwizacji, zapytaj ją po prostu o jej zainteresowania i pasje. W ten sposób dowiesz się, co lubi – może okaże się, że wasze pasje są całkiem podobne, co da Ci kolejny temat do podjęcia. Możesz również opowiedzieć jej o swoich zainteresowaniach i o tym, co robisz w wolnym czasie. Najważniejsze, żebyś uważanie słuchał, co mówi i sam opowiadał jej wszystko z pasją i zaangażowaniem. Jeśli Twoja partnerka nie ma żadnego pojęcia o tematyce, w której się wypowiadasz, staraj się jej wszystko na bieżąco tłumaczyć, żeby rozmowa również dla niej była interesująca. Pamiętaj jednak, żeby nie mówić o sobie za dużo i nie przytłaczać jej swoją osobą. Okaż jej zainteresowanie i pozwól jej opowiedzieć o tym, co ona lubi robić w wolnym czasie i czym się interesuje.

Bądź pewny siebie

Dziewczyny nie lubią niezdecydowanych i pełnym kompleksów mężczyzn. Jeśli w jej towarzystwie nieustannie będziesz zmieniać zdanie, każdą decyzję będziesz uzależniał od niej i nie będziesz potrafił wyjść z żadną inicjatywą, szybko straci Tobą zainteresowanie. Pokaż jej, że jesteś pewny siebie, masz swoje zdanie i wiesz, czego chcesz od życia. Nie musisz być gwiazdą sportu czy mieć portfela wypełnionego po brzegi, żeby być pewnym siebie. Zacznij od polubienia samego siebie – przecież to nic złego czuć się dobrze we własnym ciele. Nie udawaj nikogo i bądź przekonujący w tym, co mówisz i robisz, a przekonasz się, że przynosi to zachwycające efekty.

Nie użalaj się nad sobą – kobiety tego nie lubią

Jeśli z jakichś powodów masz kompleksy, nie pokazuj tego na każdym kroku. Zapewne większość z nich, na pierwszy rzut oka, jest nawet niezauważalna. To jaki masz stosunek do siebie ma silny wpływ na stosunek kobiety względem Ciebie. Jeśli na każdym kroku będziesz powtarzał, że nic Ci się nie udaje, to ona w końcu też tak będzie myśleć.

Pokaż, że Ci się podoba – wykaż inicjatywę

Spotkałeś atrakcyjną dziewczynę, ale nie wiesz, co masz dalej robić? Pokaż jej, że Ci się podoba – zrób pierwszy krok i zaproś ją na randkę albo niezobowiązujący spacer. Kobiety uwielbiają, kiedy to mężczyzna wychodzi z inicjatywą spotkania. Zaproś ją do kina albo na kolację, a później zaproponuj, że odprowadzisz ją do domu. Jest przecież tyle sposobów na przyjemne spędzenie czasu we dwoje. Najważniejsze, żeby pomysł wyszedł od Ciebie. Musisz pokazać jej, że sam potrafisz podejmować decyzje. Sam pomyśl, gdzie mógłbyś ją zaprosić, i w jaki sposób spędzicie wspólnie czas i ewentualnie zapytaj ją, czy podoba się jej taki plan. Kiedy nie potrafisz sam podjąć decyzji i wolisz, żeby to dziewczyna decydowała, co macie robić sprawi, że kobieta szybko od Ciebie ucieknie.

Co jeszcze lubią kobiety? Kiedy okazuje się im zainteresowanie. Myślisz o niej? To do niej napisz. Zapytaj, jak jej minął dzień albo co u niej słychać – na pewno sprawi jej to przyjemność. Raz na jakiś czas życz jej z samego rana miłego dnia albo dobrej nocy przed położeniem się spać. Wydawać by się mogło, że to zwykła drobnostka, ale będzie to jasny sygnał, że o niej myślisz, i że jesteś nią zainteresowany.

Zadbaj o swój wizerunek

Pewnie nie raz słyszałeś, że to tylko mężczyźni zawsze oceniają po wyglądzie. Bzdura. Przecież to oczywiste, że dla kobiet wygląd również ma znaczenie, a pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Bądźmy szczerzy – jeśli jesteś wysokim i dobrze zbudowanym mężczyzną, niczym modele na okładkach modowych magazynów, to jesteś na wygranej pozycji. Jednak pamiętaj, że dziewczyny stronią od mężczyzn, którzy przesadnie skupiają się na swoim wyglądzie.

Z kolei, jeśli podczas rozdawania wyglądu, ustawiłeś się nie w tej kolejce, co trzeba – wiesz już, że będzie Ci nieco trudniej. Przede wszystkim musisz bardzo dbać o swój wygląd. Jeśli nie będziesz dbał o czystość i o to, jak się ubierasz, bardzo szybko możesz zniechęcić do siebie kobietę (o ile w ogóle ją do siebie przekonasz). Postaraj się o atrakcyjny sposób ubierania się i zadbaną fryzurę, a także zwróć uwagę na dodatki. Podpowiedzieć Ci coś? Kobiety bardzo często zwracają uwagę na detale – np. wystający zegarek spod mankietu koszuli czy swetra, charakterystyczne skarpetki (które ostatnio są bardzo modne) czy skórzany pasek w spodniach. A jeśli jeszcze do tego zadbasz o ładne nieduszące perfumy, to sukces masz gwarantowany.

Jak poderwać dziewczynę

Bądź szarmancki

Kobiety zawsze doceniają wysoką kulturę osobistą mężczyzn i nie przejdą obojętnie obok mężczyzny, który wie jak zachować się w danej sytuacji i w obecności kobiety. Która kobieta oprze się mężczyźnie, jeśli ten przyjdzie na randkę o czasie, z kwiatami, otworzy jej drzwi do samochodu czy lokalu, pomoże usiąść, a także poda żakiet i płaszcz i jeszcze pomoże przy jego założeniu?

Dużo się uśmiechaj

Kobiety uwielbiają uśmiechniętych i pozytywnie nastawionych do życia mężczyzn. Jeśli jeszcze będziesz potrafił ją rozśmieszyć, to już możesz sobie pogratulować. Z kolei kobiety nie przepadają za mężczyznami, którzy wiecznie są obrażeni na cały świat i na wszystko narzekają. Nie ma nic gorszego, niż nieustannie naburmuszony mężczyzna, który nie cieszy się życiem i wiecznie narzeka.

Żałosne teksty na podryw? Zapomnij o nich!

Poderwanie dziewczyny to tak naprawdę nic trudnego, tylko koniecznie zapomnij o żenujących tekstach na podryw, których pełno jest w internecie: „Dobrze, że potrafię pływać, bo inaczej już dawno utonąłbym w twoich oczach”, „Chciałbym zaprosić Cię na randkę, ale obawiam się, że jesteś tak gorąca, że nie wytrzymam tego żaru”.

Postaw na teksty, które są szczere, przemyślane, i które pokażą, że jesteś inteligentnym facetem, który naprawdę się stara, żeby zaimponować kobiecie. Nie lepiej powiedzieć dziewczynie, że ma ładny uśmiech? Albo, że ślicznie wygląda w sukience, którą właśnie ma na sobie? Albo po prostu, że chciałbyś ją bliżej poznać? Nie bój się flirtować, tylko pamiętaj, żeby robić to z głową. Jeśli będziesz robić to w sposób naturalny, niewymuszony, to może to być doskonały sposób na poznanie się bliżej.