Jak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę?

Wakacje to doskonały czas, aby poderwać kobietę. Wyjeżdżamy, odkrywamy nowe miejsca, poznajemy ciekawych ludzi. Na wakacjach Panie chętniej niż zwykle dają się podrywać. Niestety, czas podczas wyjazdu jest zwykle ograniczony, dlatego kiedy już zauważysz na plaży atrakcyjną kobietę, powinieneś działać szybko i zdecydowanie. Podpowiemy Ci jak! Poznaj nasze sprawdzone patenty na podryw w wakacje.

Wybierz odpowiedni moment

Przede wszystkim, bardzo istotne jest to, aby wyczuć odpowiedni moment, kiedy warto rozpocząć swe działania. Jeśli ona właśnie leży na plaży na brzuchu z rozpiętym stanikiem, cała wysmarowana kremem do opalania, poczekaj – będzie czuła się skrępowana. Wiemy, że  w tym momencie najbardziej chciałbyś posmarować jej nagie ciało, ale musisz uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli dobrze to rozegrasz, to może już na następny dzień pozwoli Ci na posmarować jej plecy olejkiem. Zwróć uwagę również na to, że kobiety rzadko kiedy na wakacjach spędzają czas same. Najczęściej chodzą grupkami. Dobrze jest podejść, gdy będą w trójkę – wtedy dwie pozostałe będą miały swoje towarzystwo.

Bądź dobrze przygotowany

Wybierając się na plażę, zabierz ze sobą krem do opalania, piłkę plażową, wodę do picia, parasol i coś do poczytania. W razie czego będziesz mógł poratować plażowiczkę i coś pożyczyć. Książka czy prasa sprawią, że będziesz się w oczach kobiety prezentował jako oczytany i mogą dać pretekst do rozmowy.

Zachowuj się naturalnie

Wielu mężczyzn na plaży nie potrafi zachowywać się naturalnie, być sobą. Paradują dumnie przed kobietami jak koguty prężąc mięśnie i ukazując swoje wyćwiczone ciała. Niestety, dla większości kobiet takie zachowanie jest wręcz odrzucające. Zamiast zaimponować w ten sposób kobiecie, w jej oczach wyglądasz śmiesznie, wręcz głupio. Zamiast tego zachowuj się naturalnie, idź popływać, pograj w piłkę, rozłóż się w widocznym miejscu na leżaku. Gdy zagadujesz, nie wymyślaj żadnych dziwnych tekstów na podryw, postaraj się, by do rozmowy doszło naturalnie.

Wyjdź z inicjatywą

Nie czekaj aż kobieta do Ciebie podejdzie, zrób to pierwszy. Tematów, które możesz poruszyć jest naprawdę wiele – możesz wypytać ją o wrażenia z pobytu, o to, skąd jest, jak lubi spędzać czas i kiedy wyjeżdża. Możesz odezwać się, gdy ta wybiera się na spacer po plaży lub kupuje coś u plażowego sprzedawcy. Spróbuj przekierować rozmowę na temat wspólnych zainteresowań. Zjaw się z modnym w tym sezonie drinkiem-w tak upalny dzień na pewno nie odmówi Ci jego skosztowania. 

Data aktualizacji wpisu: 24 kwietnia, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również