Jak poderwać chłopaka

Jak poderwać chłopaka

Z reguły jest tak, że to mężczyźni zabiegają o względy kobiety, która się im podoba. Czy to oznacza, że masz czekać, aż facet się Tobą zainteresuje i zrobi jakiś ruch? Nic z tego. Weź sprawy w swoje ręce, zrób pierwszy krok i sama poderwij chłopaka! Nie martw się, że nie wiesz jak – damy Ci wskazówki jak to zrobić, żeby Twoje starania były skuteczne.

Uwiedź go spojrzeniem

Słyszałaś kiedyś o magnetycznym spojrzeniu? Jeśli widzisz przystojnego chłopaka i zastanawiasz się jak do niego zagadać, zacznij od nawiązania z nim kontaktu wzrokowego. Tylko pamiętaj, żeby robić to subtelnie i z gracją, a nie niczym maniak podglądania. Zalotne spojrzenie ma zdolności przyciągające oraz uwodzące, wiec spoglądanie na chłopaka ukradkiem, a do tego nieśmiałe uśmiechnięcie się do niego, to najlepszy sposób na okazanie mu, że jesteś nim zainteresowana. Jest to również pierwszy i najważniejszy krok do tego, żeby poznać i poderwać faceta.

Może to Cię zaskoczy, ale nie bądź dla niego zbyt miła

Myślisz, że jak będziesz miła, to facet Cię polubi? Może i tak, ale nie licz na nic więcej. Jeśli chcesz poderwać faceta, nie możesz być wiecznie miła, sympatyczna i pomocna, bo takie zachowanie doprowadzi co najwyżej do tego, że zostaniecie przyjaciółmi. Faceci, choć się do tego nie przyznają, uwielbiają, gdy się z nimi droczy. W ten sposób pokazujesz chłopakowi, że masz poczucie humoru i można o wszystkim z Tobą pogadać, a co najważniejsze pokazujesz mu, że nie będziesz robić wszystkiego, czego on chce, i że masz swoje zdanie. Dzięki temu mężczyzna wie też, że z Tobą na pewno nie będzie się nudzić, bo w każdej chwili możesz go czymś zaskoczyć. Pamiętaj, że delikatne przekomarzanie i docinanie sobie na pewno będzie doskonale działać na Wasze relacje. A przecież chcesz go poderwać, prawda? 🙂

Flirtuj z nim, faceci to uwielbiają

Kokietuj go subtelnym spojrzeniem i nieśmiałym uśmiechem. Nie zapominaj przy tym, że faceci uwielbiają być podziwiani i komplementowani jeszcze bardziej niż kobiety. Powiedz mu, że ma ładne perfumy, albo pochwal jego sylwetkę, a zobaczysz, jak szybko podbudujesz jego pewność siebie. Podczas rozmowy „przypadkiem” dotknij jego ramienia albo doprowadź do tego, żeby Wasze kolana delikatnie i mimowolnie stykały się podczas rozmowy. Podczas rozmowy pamiętaj również o delikatnym przygryzaniu wargi i bawieniu się kosmykiem włosów – to zawsze pociąga mężczyzn.

Bądź tajemnicza

Najczęściej popełnianym przez kobiety błędem jest nadmierne okazywanie zachwytu danym mężczyzną. Jeśli na każdym kroku będziesz powtarzała, jaki jest cudowny i wychwalała wszystko, co robi, dasz mu do zrozumienia, że już planujesz wspólną przyszłość. To z kolei szybko doprowadzi do tego, że u faceta zapali się ostrzegawcza lampka w głowie i ucieknie od Ciebie najdalej, jak się da. Naucz się być nieco tajemnicza i odpowiednio równoważyć swoje zachowania względem chłopaka, który Ci się podoba, i którego chcesz poderwać. Podziwiaj go, ale bez przesady – nie zapomnij przy tym o tym, żeby trochę się z nim podroczyć. Zastanawiasz się jak poderwać chłopaka? Nie możesz od razu pokazać mu, że jesteś nim zachwycona pod każdym względem. Pokaż mu, że jest dla Ciebie atrakcyjny, ale nie otwieraj przed nim wszystkim kart, przetrzymaj go trochę w niepewności. Pamiętaj, faceci uwielbiają odkrywać, więc nie pozbawiaj ich tej szansy.

Kuś go, żeby miał ochotę na więcej

Mężczyźni są bardzo wrażliwi na kobiece gesty. Uwielbiają, kiedy zagryzamy wargi, bawimy się kosmykami włosów, czy patrzymy na nich wyzywająco. Popracuj nad swoimi ruchami ciała i gestami, a już nigdy nie będziesz musiała starać się, żeby poderwać chłopaka, ponieważ w mgnieniu oka każdy będzie Twój.

Zaintryguj go rozmową

Zastanawiasz się jak zagadać do chłopaka? A może udało Ci się już zagadać do chłopaka, ale nie wiesz co dalej? Podczas rozmowy patrz mu głęboko w oczy, uśmiechaj się do niego i okazuj zainteresowanie tym, co mówi, wtrącając raz na jakiś czas kilka słów lub swoje zdanie. Nie zapominaj, że faceci bardzo lubią opowiadać o sobie, więc koniecznie zapytaj go o zainteresowania lub o to, co robi w wolnym czasie. Mężczyźnie schlebia, kiedy kobieta okazuje nim zainteresowanie i che wiedzieć o nim więcej. Pamiętaj też o tym, żeby śmiać się z jego żartów – jeśli facet zauważy, że jest dla Ciebie nudny i nie interesuje Cię, co mówi, straci ochotę na spotkania z Tobą.

Bądź odważna i pewna siebie

Mężczyźni nie przepadają za szarymi myszkami, które nawet nie potrafią się odezwać, a co dopiero dobrze bawić. Nic tak nie zniechęca mężczyzn, jak zakompleksione i wiecznie narzekające na wszystko dziewczyny. Dla mężczyzny atrakcyjna kobieta, to taka, która przede wszystkim jest pewna siebie i ma poczucie własnej wartości. Zastanawiasz się jak zdobyć chłopaka? Weź sprawy w swoje ręce i zagadaj do niego! Zaintrygujesz go w ten sposób i pokażesz, że jesteś odważna i pewna siebie. A także dasz mu jasny sygnał, że jesteś nim zainteresowana.

Postaw na szczerość

Może wyda Ci się to banalne, ale po prostu bądź sobą i nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Mężczyzn pociągają kobiety, które nikogo nie udają i są szczere. Po co udawać, że wolisz eleganckie wino od zwykłego piwa? Albo, że jesz wyłącznie fit dania, kiedy tak naprawdę masz ochotę na pyszną ciepłą pizzę? Nie idealizuj siebie przesadnie i pozwól facetowi poznać prawdziwą siebie. Pamiętaj, szczerość jest zawsze w cenie. Gwarantujemy Ci, że będąc taka, jaka jesteś naprawdę, bez problemu zaimponujesz facetowi. A kłamstwo ma to do siebie, że prędzej czy później i tak wyjdzie na jaw, więc po co ryzykować.

Poderwij go swoim wyglądem

Znasz mężczyznę, który przejdzie obojętnie obok atrakcyjnej kobiety? My też nie. Faceci są wzrokowcami, więc to naturalne, że w pierwszej kolejności zwracają uwagę na to, jak wygląda kobieta. Chcesz poderwać chłopaka? Załóż… coś, w czym czujesz się najlepiej. Zaskoczona? Nic nie dodaje takiej pewności siebie, jak ulubione ubranie, w którym czujesz się dobrze i w którym wiesz, że wyglądasz atrakcyjnie. Owszem, panowie uwielbiają krótkie sukienki podkreślające talię i szpilki wydłużające nogi, jednak w mocno dopasowanych jeansach i obcisłej bluzce również możesz wzbudzić jego zainteresowanie, a nawet pożądanie.

Komplementuj go i doceniaj

Każdy mężczyzna, niezależnie od wieku, uwielbia, kiedy kobieta go komplementuje. Jeśli chcesz poderwać chłopaka, nie szczędź mu komplementów i słów uznania. Pewnie myślisz: „Jak to mam komplementować facetów? Przecież oni tego nie potrzebują, to raczej oni powinien nam prawić komplementy, a nie my im”. Jednak pamiętaj, że komplement użyty w odpowiednim momencie może sprawić, że mężczyzna będzie patrzył na Ciebie zupełnie inaczej niż do tej pory, ponieważ poczuje się doceniony przez Ciebie. W końcu podziw i uznanie to najprostsza droga do serca mężczyzny. Nic tak nie buduje poczucia własnej wartości i pewności siebie wśród mężczyzn, jak docenienie tego, co robi – nawet jeśli chodzi o najdrobniejsze rzeczy. Panowie wręcz kochają być podziwiani i doceniani. Nikt nie mówi, że na każdym kroku masz się nim zachwycać i zasypywać go komplementami.

Pozwól się zdobywać

Mimo że to ty zainicjowałaś poznanie, nie ulegaj mu zbyt szybko. Niech się trochę postara. Faceci z natury uwielbiają zdobywać, dlatego szybko tracą zainteresowanie kobietami, z którymi wszystko przychodzi im łatwo. W końcu to, co trudne do zdobycia wydaje się bardziej atrakcyjne. 😉 Zatem im mniej zainteresowania wykazujesz, tym bardziej mężczyzna będzie o Ciebie zabiegał. Gwarantujemy Ci, że jeśli chłopak będzie musiał chociaż trochę się natrudzić, żeby zdobyć Twoje względy – bardziej zwróci na Ciebie uwagę i na pewno szybko się Tobą nie znudzi.

Data aktualizacji wpisu: 24 kwietnia, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również