Jak nie dać się złapać na zdradzie?

Jak nie dać się złapać na zdradzie?

Zdarzył Ci się mały „skok w bok” lub masz romans trwający dłuższy czas i wcale nie zamierzasz z niego rezygnować? Uznałeś, że podwójny tryb życia, rano – dom, żona i dzieci, a wieczorem – seksowna, młoda kochanka Ci odpowiada? W takim razie nie możesz pozwolić na to, by Twoja zdrada wyszła na jaw. Mamy dla Ciebie kilka rad, jak do tego nie dopuścić.

Uważaj na telefon

Wiadomo jakoś musisz się kontaktować z Twoją boską pięknością. Najlepiej byłoby mieć telefon z dwoma kartami sim, dzięki niemu będziesz miał osobny numer do kontaktów z rodziną, a drugi do „prywatnych rozmów”. Alternatywą jest zakup drugiego telefonu, jednak może to być uciążliwe. Pamiętaj, by nie chować telefonu, nie uciekać w ustronne miejsca, gdy zadzwoni, to na pewno wzbudzi niepotrzebne podejrzenia! Nie możesz zachowywać się inaczej niż zwykle.

Płać zawsze gotówką

Każde wydatki związane z Twoją „piękną odskocznią” opłacaj gotówką. Pieniądze wypłacaj z konta stopniowo, nie dużymi sumami. Pilnuj się też, by odruchowo nie brać paragonu  do kieszeni lub portfela. Paragon z romantycznej kolacji lub walentynkowego prezentu mógłby się stać pierwszą podejrzaną sprawą dla Twojej małżonki.

Nie zmieniaj się

Nie możesz nagle zmienić swoich nawyków. Jeżeli zawsze chodziłeś na trening raz w tygodniu, a teraz okazuje się, że częstotliwość Twoich aktywności wzrosła trzykrotnie, to staje się mocno podejrzane. Nie możesz także zmienić swojego nastawienia do Twojej połówki i zacząć ją traktować ozięble. Musisz kontrolować swoje zachowanie. Wszystkie zmiany wprowadzać powoli, tak, by zdążyła się do nich przyzwyczaić i nie nabrać podejrzeń.

Nie kłam

A może nie tyle nie kłam, co mów częściową prawdę. Mówisz żonie, że idziesz na trening? Pójdź na niego faktycznie, a przed, lub po nim spotkaj się z kochanką. To samo tyczy się spotkania z kumplami. Jeżeli naprawdę masz mało czasu, to musisz sprawiać odpowiednie wrażenie, że nawet jeśli Cię nie było w obiecanym miejscu to po powrocie do domu, musi to wyglądać i ma sprawiać takie wrażenie jakbyś tam naprawdę był.

Żadnych śladów

Nie zostawiaj żadnych śladów! Na Twoim ubraniu nie mogą pozostać żadne ślady po innej kobiecie. Nie pozwól, by na koszuli pozostały ślady szminki, pudru, zapach perfum czy jakieś podejrzane zadrapania na Twym ciele. Kobiety są dobrymi szpiegami i bez problemu wytropią konkurentkę.

Godna zaufania kochanka

Musisz mieć na względzie także „tą drugą”, przecież to ona najszybciej może zdradzić Twoją tajemnicę. Warto dogadać szczegóły Waszego układu i na co ona może sobie pozwolić. Godziny rozmów telefonicznych (najlepiej wykonywać takie rozmowy podczas pobytu w pracy). O której możecie pisać sms lub wiadomości e-mail. Wyznacz też jej jasne granice, jeśli zależy Ci tylko na romansie, powiedz to jej. Ważne, by nie myślała, że z tego będzie coś więcej.

Alibi, to ważna sprawa

Twoja żona to świetna policjantka, więc musisz też mieć świetne alibi. Tak jak w śledztwie zawsze dobrze mieć kogoś, kto potwierdzi naszą wersję zdarzeń. Może to będzie Twój przyjaciel, który zna Twoje sekrety i gdy pojawią się jakieś niezgodności w zeznaniach będzie gotowy, by Cię wesprzeć i opowiedzieć jak to razem spędziliście ten ostatni piątkowy wieczór siedząc w barze, przy piwie.

Najważniejsze – nigdy nie trać czujności!

Twój romans trwa już długo i wydaje Ci się, że świetnie się maskujesz i nikt nigdy nie dowie się o Twych „słodkich kłamstwach”. Nie daj się zwieść, że możesz zrezygnować ze wszystkich przedstawionych środków ostrożności i zapomnieć o byciu czujnym. Nadmierna pewność najczęściej gubi. Stosuj wszystkie przedstawione rady przez cały czas, a Twoje tajemnice będą nadal bezpieczne.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również