Jak ją zdobyć? 5 typów kobiet

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Jak ją zdobyć? 5 typów kobiet

Cóż, w życiu fantastyczną kobietę możesz spotkać wszędzie. Musisz być, więc gotowy do podjęcia działań w każdej chwili, tak by bez zastanowienia „podejść” tę wypatrzoną przez Ciebie. Warto wiedzieć, że w zależności od typu jej osobowości, należy zastosować odmienne środki… Inaczej wróżymy niepowodzenie!

Przebojowa i odważna

Kobiety tego typu z pewnością nie zdobędziemy stojąc w kącie i na szarym końcu. Niekoniecznie dlatego, że otacza ją wianuszek męskich fanów. Wbrew pozorom, często takie kobiety nie mają zbyt wielu oficjalnych wielbicieli, bo zwyczajnie ich… odstraszają swoim zachowaniem. Dlatego warto, abyś przemógł się i spróbował jej zaimponować – na początek sugerujemy rozmowę. Dla tak szalonej kobiety może ona jednak nie wystarczyć, więc, może warto spróbować przed nią popisu siły fizycznej czy propozycji przejażdżki Twoim nowym samochodem.

Cicha i wycofana

Jeśli podoba nam się kobieta nieśmiała, nie onieśmielajmy jej bardziej! Jeśli nasz temperament jest bardzo energiczny, starajmy się go odrobinę wyhamować. Spróbujmy ją otworzyć i zachęcić do mówienia o sobie – nie proponujmy zbyt dużo naraz i nie zagadujmy do upadłego. Może jakiś wyszukany drogocenny drobiazg pomógł, by jej przełamać nieśmiałość?

Doświadczona

Tego typu kobiety potrafią przejrzeć każdą grę. Dlatego najlepiej być przy nich po prostu sobą. Jeśli nasza wybranka się nami mimo to nie zainteresuje – trudno, musimy pogodzić się z porażką. Jakiekolwiek udawanie nie tej osoby, którą się jest, przyniosłoby jeszcze większą klęskę, a tak nie wszystko stracone!

Wiecznie zajęta

Ten typ kobiet wydaje się, że zwyczajnie nie ma czasu na romans! Ciągle zajęte, ciągle w biegu, chyba w ogóle nie zwracają uwagi na mężczyzn. To jednak nie jest prawdą. Powodem ich zachowania najczęściej nie tyle jest brak zainteresowania płcią przeciwną, ile fakt, że zostały niegdyś zranione albo zawiedzione. I dlatego nie mają śmiałości angażować się w nowy związek. Wykażmy się cierpliwością. Nie naciskajmy. Możemy proponować wspólne aktywności, które nie kojarzą się stricte z randkami lub po prostu wyrwać ją z tego natłoku obowiązków, w jakieś magiczne, ciche miejsce.

Kumpela

Ta dziewczyna jest świetną koleżanką wszystkich. Lubi nas, ale „nic więcej”. Chętnie pójdzie na piwo i kręgle, ale jakoś nie mamy odwagi zaprosić jej na kolację ze świecami. W takich przypadkach proponujemy jednak grę w otwarte karty – będzie to z pewnością próba dla naszej przyjaźni, ale jeśli była prawdziwa, przetrwa wszystko, nawet romantyczne rozczarowanie. A kto wie, może nasza kumpela także od lat się w nas kocha…?