Jak być dobrym w łóżku

Jak być dobrym w łóżku

Udany seks dodaje nam energii oraz wiary we własne możliwości. Niestety po pewnym czasie przestaje być on tak ekscytujący, jak na samym początku. Ważne jest, aby dbać o to, aby jakość życia seksualnego znajdowała się na wysokim poziomie. Nie możemy godzić się na bylejakość. Poniżej przedstawiono przydatne wskazówki, dzięki którym seks będzie niesamowity.

Eksperymentuj

Nie od dziś wiadomo, że monotonia jest zaprzeczeniem udanego seksu. Ważne jest, aby być otwartym na nowe doznania. Warto uczyć się nowych pozycji. Dobrze jest również testować ciekawe gadżety seksualne.

Seks w sypialni dla wielu osób jest po prostu nudny. Oczywiście wiele zależy od naszego temperamentu, jednak warto sprawdzić różne miejsca. Możliwości jest wiele – blat w kuchni, wanna lub prysznic, basen, biurko w służbowym gabinecie, samochód, las, winda. Ograniczenia są jedynie w naszej głowie.

Pozbądź się kompleksów

Wiele osób narzeka na nieudane współżycie z powodu swoich kompleksów. Dotyczy to w szczególności kobiet, które wstydzą się mankamentów własnego ciała. Nigdy nie osiągniemy seksualnego spełnienia, jeśli będziemy martwić się o zbyt mały biust, czy też oponkę na brzuchu. Trzeba w pełni się zaakceptować, tak aby cieszyć się z fizycznych igraszek. Równie ważne jest to, aby partner dawał nam poczucie akceptacji. Musimy mieć pewność, że nasze ciało jest dla niego spełnieniem marzeń.

Zadbaj o odpowiednią atmosferę

Seks będzie lepszy, gdy będziemy na niego czekać. Grę wstępną można zacząć już rano. Nie decydujmy się jednak na współżycie. Poczekajmy i budujmy napięcie. Dzięki temu będziemy głodni doznań i ekscytacji. W ciągu dnia możemy wysyłać drugiej osobie gorące wiadomości. Nie brońmy się przed pikantnymi słówkami.

Przejmij inicjatywę

Szykując niespodziankę dla swojego partnera z pewnością będziemy pobudzeni. Czasami warto wyjść z inicjatywą, tak aby pokazać swoją kreatywność. Romantyczna kolacja, zmysłowa bielizna, masaż – to gwarancja udanego wieczoru, szczególnie jeśli druga osoba kompletnie nie spodziewa się tego, co czeka ją po powrocie do domu.

Wyjdź ze swojej roli

Odgrywanie ról jest jednym z najprostszych sposobów, aby wyeliminować z sypialni nudę. Pikanterii dodają kuszące stroje. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stać się pokojówką, pielęgniarką, hydraulikiem, czy też policjantem.

Znajdź właściwą osobę

Seks będzie udany tylko wtedy, gdy uda nam się znaleźć osobę o podobnym temperamencie. Portal sponsoringowy Goldbikiniclub.com łączy ze sobą ogromną ilość osób. Sponsoring jest świetnym sposobem na to, aby zdobyć seksualne doświadczenie i nigdy się nie nudzić.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również