Gdzie na wakacje w zimie?

Gdzie na wakacje w zimie?

Zimowy wypoczynek w znanym kurorcie narciarskim nie dla każdego jest ofertą atrakcyjną. Miłośnicy słońca, pięknych plaż i luksusowych hoteli zimowe wakacje chętniej spędzają w egzotycznych zakątkach świata. Jakie regiony świata kuszą najmocniej?

TAJLANDIA-NAWSPANIALSZE KURORTY AZJI

Azja idealnie sprawdza się jako cel zimowych wypraw. Dla tych, którzy chcą spędzić wakacje w najlepszych kurortach w tej części świata, bardzo dobrą propozycją będzie Tajlandia. Na terenie tego kraju czekają rajskie plaże i elitarne hotele, a w luksusowych kurortach przez cały rok można korzystać z wyjątkowych atrakcji. Phuket to ciekawy ośrodek dla zamożnych, jednak dla spragnionych wypoczynku turystów lepszą propozycją będzie Krabi. To najlepsze miejsce na wakacje w zimie dla tych, którzy chcą odpocząć w kameralnej atmosferze, zrelaksować się na plaży oraz spędzić czas na beztroskiej zabawie.

KUBA-TURYSTYCZNY RAJ NA KARAIBACH

Gorąca Kuba to najpopularniejsza wyspa karaibska. Wypoczynek na jej terenie to idealna propozycja dla osób lubiących muzykę, dobrą zabawę i kolonialną architekturę. Komu marzy się luksusowy wyjazd w zimie, temu powinna przypaść do gustu tak popularna miejscowość turystyczna, jaką jest Varadero. To jeden z największych i najwspanialszych kurortów nie tylko na Kubie, ale i na całych Karaibach. Piękne plaże, wygodne zejście do morza oraz spory wybór luksusowych hoteli-oto czynniki, dzięki którym Varadero jest jednym z najważniejszych punktów w tej części świata.

ARGENTYNA-NIE TYLKO BUENOS AIRES

Buenos Aires to niezwykłe miasto, które bez wątpienia warto zobaczyć w trakcie zimowej podróży po Ameryce Południowej. Samo Buenos jest rewelacyjnym miejscem na wakacje, jednak dla osób ceniących sobie komfort i kameralną atmosferę równie atrakcyjne są pobliskie kurorty. Mar del Plata to jedna z najwspanialszych miejscowości w tym kraju, a jej piękne plaże kuszą gości z całego świata.

Są takie zakątki świata, na terenie których pięknymi plażami i słońcem można się cieszyć przez cały rok. To one kuszą turystów, dla których wypoczynek w cieniu palmy jest znacznie bardziej atrakcyjnym sposobem na spędzenie zimowych wakacji, niż szaleństwa na zatłoczonych stokach.

Data aktualizacji wpisu: 24 kwietnia, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również