, Esencja sponsoringu

Przejdź na Goldbikiniclub.com

Esencja sponsoringu

Wkroczenie na nowe pole – jakim dla wielu osób bez wątpienia jest sponsoring – może być trudne. Dlatego, zanim wejdziesz na portal sponsoringowy i wypełnisz swój profil, powinieneś/aś poznać kilka faktów na temat tego szczególnego rodzaju relacji. O czym warto wiedzieć jeszcze przed wejściem w świat sponsoringu?

Sponsoring – pozbądź się niepozytywnego nastawienia

Wbrew temu, z czym większości z nas kojarzy się sponsoring, nie jest to wzajemna relacja oparta jedynie na korzyściach finansowych i seksualnych. Jest wręcz zupełnie inaczej. Podstawą dla relacji sponsora i osoby sponsorowanej jest szacunek, zaufanie i chęć wzajemnego pomagania sobie w rozwoju – czy to na szczeblu ekonomicznym, czy osobistym.

Społeczność portali sponsoringowych składa się z osób o otwartych umysłach, ciekawych świata, a także tych, które są nieco zdezorientowane. Tym choćby, o co tak naprawdę chodzi w sponsoringu i jakie są jego założenia. Dla tych właśnie użytkowników serwisu powstają artykuły takie, jak te, które mają na celu pokazanie, czym jest sponsoring i dlaczego nie należy się go „bać”.

Celem portalu sponsoringowego jest promowanie miłości i długich, wartościowych dla obu stron, związków. W żadnym przypadku nie chodzi tutaj o aranżowanie relacji, których celem są jedynie korzyści finansowe, czy zaspokojenie potrzeb seksualnych.

Relacje sponsoringowe – jakie są?

Relacje sponsoringowe opierają się na wzajemnych korzyściach. W czym absolutnie nie odbiegają od tradycyjnych związków, gdzie dwoje ludzi poznaje się w neutralnych warunkach. Sponsor i osoba sponsorowana razem cieszą się życiem i doświadczają tego, co ma ono do zaoferowania. Spędzają razem czas na dzieleniu się swoimi pasjami, odwiedzają nowe miejsca.

W wielu przypadkach osobą sponsorowaną jest osoba młodsza. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. W końcu to sponsor miał znacznie więcej czasu na to, aby ustabilizować się finansowo. Relacja sponsora z osobą sponsorowaną jest bardzo podobna do tej, jaka występuje w większości małżeństw, w których to mąż wspiera finansowo oddaną żonę. Osoba sponsorowana jest wierna i lojalna sponsorowi niczym żona, jednak od żadnej ze stron nie muszą padać wiążące deklaracje dotyczące spędzenia razem przyszłości.

Wejście w relację sponsoringową daje możliwość eksplorowania nowego. Tego, do czego wcześniej nigdy nie mieliśmy dostępu. Obie strony relacji mogą się wzajemnie inspirować, doświadczać nowego i przez to zacząć postrzegać świat inaczej i „pełniej” niż do tej pory.