Erotyczne gadżety dla par do gry wstępnej

Erotyczne gadżety dla par do gry wstępnej

Luty to mroźny miesiąc, który rozgrzewa nas gorącymi wydarzeniami. Obchodzimy święto zakochanych – Walentynki, a dodatkowo do kin wchodzi w tym czasie kolejna część „50 twarzy Greya”. To świetne okazje, aby podgrzać atmosferę w związku. Nawet jeżeli nie wybierasz się, aby podpatrzyć, co takiego seksowny Christian trzyma w swoim pokoju gier – to wiedz, że Twoja kobieta pewnie już to zrobiła i teraz chciałaby przeżyć to samo z Tobą.

Najlepszym sposobem na urozmaicenie zabaw w łóżku, to zmiana gry wstępnej!

Kobiety ją uwielbiają i odwdzięczą Ci się od razu, gdy już nie będą mogły wytrzymać z rozkoszy.

Masz sprawdzone sposoby? Porzuć je i zaskocz czymś nowym.

Gadżety i gry erotyczne sprawdzą się tutaj najlepiej!

Kajdanki

To erotyczny must have w każdej sypialni. Nawet jeżeli nie macie takich z kluczykiem – nic straconego. Wystarczy, że przygotujesz delikatną w dotyku wstążkę i przewiążesz partnerce oczy i owiniesz wokół nadgarstków – skuteczność gwarantowana.

Kulki gejszy

Ten gadżet Twoja partnerka na pewno dobrze pamięta z filmu. Dlaczego nie miałbyś tego wykorzystać? Idziecie na kolacje lub do znajomych? Zaproponuj, żeby założyła oprócz seksownej bielizny –kulki gejszy. Po co czekać z grą wstępną aż do powrotu, jeżeli możecie ją zacząć przed wyjściem z domu.

Dildo

Pewnie każda kobieta skrywa tego małego przyjaciela, gdzieś na dnie szafy. Poproś swoją partnerkę, aby wyciągnęła go przy grze wstępnej i zaproponuj, że to Ty przejmiesz nad nim kontrolę. Pozwól jej Cię naprowadzić i robić to tak jak ona chce. Jeżeli nie boicie się zaszaleć – przygotuj drugie dildo i podwójne wrażenia na wyciągnięcie ręki gotowe.

Kostki lodu

To bardzo zmysłowa gra wstępna, która najlepiej wychodzi, kiedy zwiążesz partnerce oczy. Wtedy jej zmysły się wyostrzają i odczuwa ten zimny i mokry dotyk jeszcze intensywniej. Wystarczy włożyć kostkę lodu do ust i całować całe ciało zostawiając mapę dotyku kroplami wody.

Nie bójcie się eksperymentować – sypialnia to nie miejsce na nudę. Zaskocz swoją partnerkę nowymi doznaniami i przełam łóżkową rutynę.

Data aktualizacji wpisu: 18 maja, 2024

Najnowsze wpisy

Sprawdź również