Jaki drink, dla jakiej kobiety?

Jaki drink, dla jakiej kobiety?

Siedzisz w klubie i widzisz piękną dziewczynę. Zrobiłbyś wszystko, by ją mieć. Jednak nie tylko Ty.… Twoi konkurenci już nadciągają z każdej strony. Wcale Cię to nie dziwi, bo dziewczyna jest jedyną wartą uwagi w tym miejscu. Bardzo chciałbyś wygrać ten wyścig samców i ją zdobyć. Tylko jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta – postawić jej dobrego drinka, tylko takiego wyjątkowego dopasowanego idealnie do jej osoby. Ważne, by wiedziała, że został wybrany z myślą tylko o niej. Poniżej przedstawimy kilka typów kobiet i dopasowane do nich drinki. Jeśli uda Ci się wstrzelić w jej gust będzie Twoja, a konkurenci odejdą z kwitkiem.

1. KLUBOWA BLONDYNKA

Blondynka, długie włosy, paznokcie z brylantami, krótka spódnica i kozaki, które widzisz już z daleka. Niezaprzeczalnie to ją najbardziej widać na tej imprezie. Jeżeli to Twój typ, to drinkiem, który najbardziej będzie jej odpowiadał, będzie jakże popularny i robiący największą karierę w jej otoczeniu Sex on the Beach. W przypadku, gdy spotkanie z tą niewiastą odbędzie się w warunkach domowych, podajemy przepis na przyrządzenie owego drinka:

Sex on the Beach

Składniki:

20 ml wódki

20 ml likieru brzoskwiniowego

100 ml soku żurawinowego

100 ml soku pomarańczowego

kilka kostek lodu

Przygotowanie:

Wszystkie składniki, poza sokiem żurawinowym, wlej do shakera i wstrząśnij. Do szklanki, wypełnionej do połowy kostkami lodu, przelej zawartość shakera i dolej sok żurawinowy. Całość ozdób np. cząstką pomarańczy.

2. TAJEMNICZA DAMA

Piękna brunetka, ubrana elegancko, lecz nie wyzywająco. Jej usta w kolorze czerwieni przyprawiają o zawrót głowy. Przyciągnęła te tłumy mężczyzn swym tajemniczym spojrzeniem. Zagadkę tego spojrzenia chciałabyś rozwikłać dziś wieczorem? W tym pomoże Ci wyrafinowany i elegancki drink o nazwie Margarita. Po skosztowaniu jej ust po tym drinku stwierdzisz, że nie ma na świecie lepszego smaku niż słony. Gdy okaże się, że ,,podstawowa” – cytrynowa Margarita to strzał w dziesiątkę zaproponuj Twej wybrance jej truskawkową wersję. Zachwyci ją Twoja znajomość drinków, a truskawkowa Margarita już zawsze będzie, się jej kojarzyła tylko z Tobą.

Margarita cytrynowa

Składniki:

60 ml tequila silver

20 ml sok z limonki

sól

30 ml Cointreau

kawałki limonki

kilka kostek lodu

Przygotowanie:

Brzeg kieliszka do Margarity zamocz w soku z limonki i zanurz w soli, tak aby na brzegu powstała słodka krusta, schłodź kieliszek przez chwilę. Wstrząśnij w shakerze tequilę, sok z limonki, cointreau i lód. Następnie przelej wszystko do schłodzonego kieliszka. Całość udekoruj cząstką limonki.

Margarita truskawkowa

Składniki:

mus ze zmiksowanych truskawek (z ok. 1/2 kg truskawek)

4×40 ml tequili

30 ml likieru pomarańczowego triple sec lub Cointreau

40 ml soku z limonki lub cytryny

2 łyżki stołowe cukru trzcinowego

kilka kostek lodu

Przygotowanie:

Brzeg kieliszka do Margarity zmocz w soku z cytryny i zanurz w spodeczku z cukrem, tak, aby na brzegu powstała słodka krusta. Do blendera wrzuć truskawki (mogą być mrożone) oraz cukier i zmiksuj tak aby powstał jednolity mus truskawkowy. Wstrząśnij w shakerze tequilę, likier pomarańczowy i sok z limonki oraz mus truskawkowy. Następnie przelej wszystko do schłodzonego kieliszka. Całość udekoruj cząstką limonki.

3. SPORTSMENKA

Dziewczyna w jeansach (najpewniej luźnych), kolorowej koszulce i trampkach lub adidasach to właśnie sportsmenka. Zwracasz na nią uwagę, bo wyróżnia się na tle innych elegancko ubranych, mocno pomalowanych, tańczących na niebotycznych obcasach koleżanek. Jej uśmiech i pewność siebie tworzy aurę pożądania wokół jej osoby. Co może pić taka dziewczyna? Jeżeli jest zimowym typem sportowca, to na pewno na stoku nie raz popijała Aperol’a Spritz’a. Stawiając jej tego drinka w polskich warunkach, na pewno ją zaskoczysz.

Aperol Spritz

Składniki:

3 kostki lodu

ćwiartka pomarańczy

40 ml Aperol’u

Proseco

Przygotowanie:

Do kieliszka wrzuć kostki lodu i ćwiartkę pomarańczy, wlej Aperol. Następnie uzupełnij kieliszek Proseco. Wszystko wymieszaj łyżką barmańską. W przypadku gdy drink jest za mocny, możesz dodać wody gazowanej.